CHP'den ekonomi atağı

Kılıçdaroğlu'nun, MYK üyelerinin ve partinin ekonomist kökenli milletvekillerinin katılımıyla, "Dünyadaki, ekonomideki gelişmeler ve Türkiye'deki kırılganlıklar" konulu bir toplantı düzenlenecek.

Edinilen bilgiye göre, parti genel merkezinde yarın 11.00'da başlayacak toplantıda Prof. Dr. Vefa Tarhan da bir sunum yapacak.

Önümüzdeki dönemde ekonomide yaşanacak sorunlar karşısında Türkiye'nin alabileceği önlemlerin masaya yatırılacağı toplantıda, bir dönem Kemal Kılıçdaroğlu'na da danışmanlık yapmış olan Tarhan'ın ortaya koyacağı tespit ve getireceği öneriler tartışılacak.

Türkiye'deki ekonomik durumla ilgili yıl sonuna kadar benzeri toplantılar yapacak olan CHP, yurt dışından dünya ekonomisine yön veren kanaat önderleriyle de sık sık bir araya gelecek. (ANKA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
EKONOMİ KİM CHP KİM..AYRICA BENİM BİLDİĞİM CHP EKONİMİDEDE YIKICIDIR...ASLA YAPICI..OLAMAZ..OLANI..YAĞMALAR ÜSTÜNE BORÇLANIR..DEVREDER..
CHP ne zaman iktidar oldu, borçlandı, yağmaladı, devretti. Sizin beyninizi kim yıkıyor veya hipnoz ediyor bunları sözylüyorsunuz.
bu akılla zaten hiçbir zamanda iktidar olamayacak chp balkansahini :) kemal beyin marifetlerini s.g.kdan iyi biliyoruz ekonomi hakkındaki engin tecrübelerinide :)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler