MAGAZİN

Cicişler'den olay sözler: Ya Arda zaten herkese yazıyor

Gündemden bir an olsun düşmeyen Esra-Ceyda kardeşler, hiç bilinmeyen özelliklerini ve yaşadıkları aşkları anlattı.

Samimi açıklamalarda bulunan nam-ı diğer Cicişler, yeni çıkardıkları şarkının büyük ilgi gördüğünü ve yakın zamanda Fenerbahçe’ye bir marş yapacaklarını belirttiler.

Cicişler'den olay sözler: Ya Arda zaten herkese yazıyor

1 / 15

Fenerbahçe'ye marş yazacaklar

Gündemden bir an olsun düşmeyen Esra-Ceyda kardeşler, hiç bilinmeyen özelliklerini ve yaşadıkları aşkları anlattı. Samimi açıklamalarda bulunan nam-ı diğer Cicişler, yeni çıkardıkları şarkının büyük ilgi gördüğünü ve yakın zamanda Fenerbahçe’ye bir marş yapacaklarını belirttiler.
2 / 15

Basketbolcular daha klas

Söz şimdi Esra-Ceyda kardeşlerde: “Hasta Fenerbahçeliyiz. Babam Fenerbahçeli bu yüzden ilgimiz yüksek. Babam, Fenerbahçe maçı kaybedince çıldırırdı. Sesimiz çıkmazdı. Hatta şu anki arabamız ‘FB’ plakalı babamın hediyesi. Maçlara çok gittik. Bizce; basketbolcular çok kaliteli. Futbolcular da kaliteli fakat basketbolcular daha klas.”
3 / 15

'Evet görüntülendik'

“Fenerbahçeli basketbolcularla evet görüntülendik. Bojan Bogdanovic ve Emir Preldzic ile birlikte eğlendik.
4 / 15

'Görüştük bir şeyler oldu'

Zaten ben (Ceyda) Bojan’la uzun süredir görüşüyordum. Türkçe’yi öğretmek istedim, bilmediği için. Fakat Türkçe’yi öğrenemedi. Tek sorunumuz buydu. Emir’e gelince Esra anlatsın orasını... Ben çok konuşmak istemiyorum ama görüştük, bir şeyler oldu. Uzun bir ilişkim vardı. O da bitti, duvarlarımı yıktım.
5 / 15

'Siyahiler daha güzel'

“Siyahi oyuncular tabii ki güzeldir. Latinler’in de güzeli var ama Türkler’den vazgeçmem. Türkiye’de en beğendiğim futbolcunun ismi bizde saklı kalsın.
6 / 15

Arda herkese yazıyor

O kadar çok futbolcu peşimizde ki, görüşmek için İnstagram’dan DM (direkt mesaj) atıyorlar. Telefonumuz birinin eline geçse yer yerinden oynar vallahi. Arda Turan... Ya o zaten herkese yazıyor. Ama basketbolcuları beğeniyoruz. İbrahim Kutluay hayranıyız. Hala da bu hayranlığımız sürüyor.”
7 / 15

'BABADAN ZENGİNİZ'

“Bu gösterişli hayatımızı herkes irdeliyor zaten. Açıklayalım; Biz bir şov kızıyız aslında. DJ performans yaparak, reklamlar ve filmlerde oynayarak kazanıyoruz paramızı. Fakat ailemizden çok şükür durumumuz iyi. İnsanların aklındaki soru işaretlerini inşallah buradan kaldırırız.
8 / 15

Büyük hediyeler alanlar oldu

Sevgililerimiz zaten hediyeler alıyorlar. Spor camiasından da büyük hediyeler alan oldu ama bu isimleri söylemeyiz.”
9 / 15

Cicişler

10 / 15

Cicişler

11 / 15

Cicişler

12 / 15

Cicişler

13 / 15

Cicişler

14 / 15

Cicişler

15 / 15

Cicişler

Okuyucu Yorumları4 yorum
 • 279 Oy
  bu ikisinde hiçbir sorun yok. eğer bunlar türkiyede gündem olabiliyor haberlere tv lere çıkıyorsa, sorun türkiye insanında
 • 217 Oy
  Arda herkese yazıyor doğru ama size kadar da düşmez.
 • 192 Oy
  herkes bize yazıyor diye sevinmeyin boşuna.. ucuz malın alıcısı cokk olur
 • 126 Oy
  kart horozlara bak sen

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.