Çiftçinin sorunlarını televizyon üzerine çıkarak anlattı

Yozgat’ta, emekli olduktan sonra bahçesinde sebze ve meyve yetiştiren Bekir Korkmaz (57), çiftçinin sorunlarını yetkililere iletmek için bahçesinde 37 ekran televizyon üzerine çıkarak, sosyal medyadan canlı yayın yaptı.

Yozgat’ın Çallı köyünde yaşayan Bekir Korkmaz, yaklaşık 10 yıl önce çalıştığı kurumdan emekli olduktan sonra, babadan kalma bahçesinde meyve ve sebze yetiştirmeye başladı. Çiftçinin yaşadığı sorunlarla da emekli olduktan sonra tanışan Korkmaz, bu sorunları yetkililere iletmek istedi. Ancak iddiaya göre muhatap bulamadı. Korkmaz, sesini duyurmak için sosyal medyayı denedi. Meyve bahçesine götürdüğü 37 ekran eski televizyonun üzerine çıkan ve “Bize de TV’ye çıkmak nasıp oldu” diyen Korkmaz, Facebook sayfasından canlı yayın yaptı. Korkmaz’ın bu yöntemi sosyal medyada büyük ilgi görürken, konuşmasının ardından da “Televizyon programımız burada bitmiştir” diyerek üzerine çıktığı televizyonun üzerinden indi.

BAĞIMSIZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Yozgat’ta 2009 yılında bağımsız belediye başkan adayı olarak seçimlere de giren Bekir Korkmaz, 99 oy alarak beklediği desteği bulamadı. Korkmaz’ın çiftçinin sorunlarının anlattığı yayınları yaklaşık 10 bin kişi tarafından izlendi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
SATAMADIGI SÜTÜ BANKANIN ÖNÜNE DÖKEN KÖYLÜYÜ NİYE YAYINLAMIYORSUNUZ ???
devlet doğayı kirletsin ondan sonra biz tarım ülkesiyiz yok öyle dava arkadaş herkes haddini bilsin
ADAM TELEVİZYONA ÇIKMIŞ :)))))
MEDYA TARAFLI OLUNCA YAPACAK BİR ŞEY YOK KISMEN BAZI TV HANALLARINDA ÇIKTI HELE O A HABER VE BUNA BENZER HABER KANALLARI HABER YAPMA GEREĞİ DAHİ DUYMUYORLAR VATANDAŞI SESİ OLACAKLARINA İKTİDARIN SESİ OLMUŞLAR BİLMİYORLARKİ İKTİDARLAR GEÇİCİ BU MİLLET KALICI ATALARIMIZIN BİR SÖZÜ VAR KESER DÖNER SAP OLUR BU SAP EMİNİM BİRGÜN ONLARA DÖNECEKTİR
adam haklı çorum da yozgat ta kırıkkale de çankırıda yatırım sıfır varsa yoksa rize-urfa-agrı-hakkari-ığdır nerde bölücü oraya yatırım ama ne hikmetse en çok şehit veren 4 ile yatırım yok
Adam Canlı yayına çıkmış:
Diğer Haberler