HABER

Cim-Bom'dan Fener'e müthiş çalım!

Galatasaray, Fenerbahçe'nin resmi teklif yaptığı 18 yaşındaki golcü oyuncuyu renklerine bağlamak için kolları sıvadı. Sarı-kırmızılı yöneticiler dün Antalya'da Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'ya, Sercan'ın durumunu sorarak nabız yokladı

Mehmet Yıldız'dan yüksek bonservis ücreti yüzünden vazgeçen Galatasaray sürpriz bir hamle yaptı, Bursasporlu Sercan Yıldırım için nabız yokladı. Antalya'da bulunan Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Radyospor Cup'ın tanıtım toplantısında Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ile ayak üstü bir görüşme yaptı.
İkili arasında esprilerle başlayan sohbetin ilerleyen bölümlerinde Sezgin sözü Fenerbahçe'nin resmen istediği Sercan'a getirdi. Adnan Sezgin'in görüşme sürerken telefonuna sarılması dikkat çekerken, Galatasaray'ın futbol şubesi yöneticileri Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ'ın yanı sıra Metin Karakaya da sohbete katıldı.
Sarı-kırmızılılar ile İbrahim Yazıcı'nın aynı karede yer almaları, "Transfer pazarlığı mı yapılıyor?" sorusunu akıllara getirdi.
Bursaspor Başkanı Yazıcı, Galatasaraylı yöneticilerle yaptığı sohbette Sercan'ın gündeme geldiğini doğrulayarak, "Adnan Bey önce espri olsun diye Sercan'ın durumunu sordu. Ancak daha sonra Adnan Sezgin ve Haldun Üstünel, Sercan'ı beğendiklerini söylediler. Bizim düşüncemizde bir değişiklik yok. Sercan'ı satmayacağımızı daha önce de söyledik" açıklamasını yaptı. İki kulüp yöneticileri kapıya kadar birlikte yürürken, bu sırada Sercan'ın form durumunun konuşulması dikkat çekti.

Takas gündemde Bu arada Bursaspor Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın, sarı-kırmızılı bazı oyuncular için yönetiminden talepte bulunduğu öğrenildi. Galatasaray'ın Sercan'ı transfer etmek için genç oyuncuları takasta kullanabileceği ifade edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön