HABER

Çim sahaların yıldızı Şota reklam yıldızı oldu

Çim sahaların yıldızı Şota reklam yıldızı oldu

Trabzonspor’un eski yıldızı ve 1995-1996 sezonu Türkiye Süper Ligi gol kralı Şota Arveladze, şimdi de reklam filmiyle gündemde.Türkiye’de birçok takımda üstlendiği teknik direktörlük görevlerinin ardından kariyerini Özbekistan’da devam ettiren Şota, BiP için Türkiye’ye gelerek eski tercümanı ve babasıyla kameraların karşısına geçti.

Trabzonspor’un eski yıldızı ve 1995-1996 sezonu Türkiye Süper Ligi gol kralı Şota Arveladze, şimdi de reklam filmiyle gündemde.
Türkiye’de birçok takımda üstlendiği teknik direktörlük görevlerinin ardından kariyerini Özbekistan’da devam ettiren Şota, BiP için Türkiye’ye gelerek eski tercümanı ve babasıyla kameraların karşısına geçti. Türk futboluna damga vuran Gürcü futbolcu Şota Arveladze, teknik direktör olarak çim sahalarda gösterdiği yeteneklerini reklam filminde kameralar önünde sergiledi. Yıllarca futbol sahalarında ter döken Şota, bu kez de Trabzonspor’da oynadığı dönemdeki tercümanı Alaattin Gayretli ve babası Iustine Arveladze kamera önünde ter döktü.
Trabzonspor’un yanı sıra dünyanın önemli kulüplerinden Ajax, Glasgow Rangers gibi takımlarının formasını giyen Gürcü futbol adamı Şota’nın rol aldığı reklamda, futbolculuk döneminde tercümanının Türkçeden Türkçeye çeviri yapmasına esprili bir şekilde gönderme yapılıyor.
Türkiye’de teknik adam olarak Kayserispor, Trabzonspor ve Kasımpaşa gibi takımları çalıştıran son olarak da kariyerine Özbekistan’ın Pakhtakor takımı teknik direktörü olarak devam eden Şota Arveladze’nin oynadığı reklam filminde 100’den fazla dilde anında çeviri özelliği anlatılıyor.

Geri Dön