SPOR

CANLI

Çinliler Burak Yılmaz'ı konuşuyor

Türkiye spor gündeminin bir numaralı ismi olan Burak Yılmaz, Çin'de de gündem oldu. Çin basını; Burak'ın veda gözyaşlarını satırlarına taşıdı.

Çinliler Burak Yılmaz'ı konuşuyor

Galatasaray'dan Çin Ligi ekiplerinden Beijing Guoan'a transfer olan Burak Yılmaz'ın veda gözyaşları ülke basınında gündem oldu.

[Burak Yılmaz gözyaşlarına boğuldu](https://www.mynet.com/burak-yilmaz-gozyaslarina-boguldu-92890-myspor)

A Milli yıldızın eski takımından ayrılmasının çok zor olduğuna yer veren Çinli gazeteciler, Burak Yılmaz'ın transfer konusuna değindi.

RAMOS OLMADI BURAK ALINDI

Bejing'in ilk olarak Borussia Dortmund'dan Adrian Ramos, daha sonra Benfica'dan Jonas'a teklif götürdüğü yazılırken, bonserviste yaşanan anlaşmazlıklar sonucunda Burak Yılmaz için Galatasaray'ın kapısının çalındığı belirtildi.

İtalyan teknik adam Alberto Zaccheroni'nin bu transferde bir hayli ısrarcı olduğu, Dortmund'dan Adrian Ramos'un transferinde Alman ekibinin 15 milyon euroluk bonservis inadının kırılamaması sonrasında 'Burak Yılmaz'ı bitirelim' kararının alındığı bildirildi.

Şu anda Dubai'de kampta bulunan Beijing Guoan ekibinin Burak'ı beklediği, tecrübeli golcünün Pazartesi günü takıma katılacağı vurgulandı.

[Burak Yılmaz kadro dışı!](https://www.mynet.com/burak-yilmaz-kadro-disi-92808-myspor)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler