Cinsel istismara uğradığı ortaya çıkan 3 yaşındaki R.E., sessiz sedasız toprağa verildi

Çorum'da kalp rahatsızlığı nedeniyle götürüldüğü hastanede hayatını kaybeden ve doktorların cinsel istismara uğradığını fark ettiği 3 yaşındaki R.E.Ş., sessiz sakin toprağa verildi. Anne Z.B.Y. ile birlikte yaşadığı erkek arkadaşı B.Ç.’nin tutuklandığı soruşturma kapsamında elde edilen deliller ise incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Geçen şubat ayında kalp ameliyatı geçiren 3 yaşındaki R.E.Ş., 3 gün önce evde rahatsızlandı. Anne Z.B.Y., birlikte yaşadığı erkek arkadaşı B.Ç. ile birlikte, oğlunu Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdü. R.E., doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Muayene sırasında doktorlar, çocuğun cinsel istismara uğramış olabileceğini fark edip, polise haber verildi. Anne Z.B.Y. ile erkek arkadaşı B.Ç. gözaltına alındı. Sorgularının ardından adliyeye sevk edilen Z.B.Y. ve B.Ç., 'nitelikli kasten adam öldürme ve ölümle neticelenen çocuğa karşı cinsel istismar' suçlarından tutuklandı.

e042c3987a39cd79e5e88279f3022996

DELİLER İNCELENİYOR

R.E.Ş.'nin ölümüyle ilgili Çorum Cumhuriyet Başsavcılığı’nca başlatılan soruşturma çok yönlü sürdürülüyor. Elde edilen deliller, incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Tutuklanan anne Z.B.Y. ile erkek arkadaşı B.Ç.'nin cezaevinde, tek kişilik hücreye koyuldukları öğrenildi.

e1c58aae2ed08b0f5b61059e2603ce57

TOPRAĞA VERİLDİ

R.E., Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsinin ardından annesinin yakınları tarafından alınarak, Çepni Mahallesi’ndeki Ulu Mezarlığı’na toprağa verildi. Küçük çocuğun mezarının etrafı, taşlarla çevrildi.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 44 yorum
Allah'ım sen kahret bu Dünyayı, Taşlarla, Alevlerle kahret bu Dünyayı:(
Bu işi yapan kişiyi sakın ama sakın hücreye koymayın. Hapisanenin en kalabalık koğuşlarında birer hafta kalacak şekilde hapsedin. İçerdeki mahkumlar onu yalnız bırakmazlar. Yoksa canı sıkılır.
insanlık nereden nereye geldi masum bir yavruya bunu yapan bunları düşünen birisi ile aynı havayı solumak istemiyorum idam cezası tek çözüm
@aykanatx İran'da ve Afganistan'da da idam var da bu olaylar olmuyor mu? Bunun kökten çözümü eğitimdir! Devletin denetim mekanizmalarını daha etkin çalıştırmasıdır. Öldürmek kolaydır, önemli olan bu olayların hiç yaşanmaması için çalışmak, eğitmektir!
Allah belanısını versin sizin gibi insanların.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler