Cinsel organını kestiler

Siirt Belediyesi’ne geçen yıl düzenlenen rüşvet operasyonunun gizli tanıklarından olduğu ileri sürülen mühendisin uğradığı saldırıda kulakları ve cinsel organı kesildi.

Cinsel organını kestiler

İddiaya göre, kendilerine polis süsü veren 2 kişi, gece saat 04.00 sıralarında M.K. (60) adlı mühendisin Siirt-Eruh karayolu üzerindeki arıtma tesisisin yanında kaldığı konteynıra gitti. Kendilerini polis olarak tanıtan kişiler, M.K. hakkında bir ihbar olduğunu söyleyerek kapıyı açmasını istedi.

Zanlılar, kapıyı açan mühendisin önce iki kulağını, ardından da cinsel organını keserek olay yerinden kaçtı. Gürültüyü fark eden bir kişinin durumu polise haber vermesiyle olay yerine intikal eden ekipler, kanlar içinde kalan M.K’yi hastaneye kaldırdı. Hayati tehlikesi bulunan M.K. ameliyata alındı.

M.K’nin geçen yıl Siirt Emniyet Müdürlüğü tarafından merkez ve bazı ilçe belediyelerine yönelik 'ihaleye fesat karıştırma, yolsuzluk ve rüşvet' iddialarıyla düzenlenen ve yaklaşık 40 kişinin gözaltına alındığı operasyona ilişkin davanın gizli tanıklarından olduğu ileri sürüldü. Emniyet Müdürlüğü, olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlattı. (İHA)

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
arkadaş bu siirtlilerden bıktık geçen sene 20 kişi bunlardan 2 sini aksarayda sıkıştırıp anasını belledik bunların hakkından ancak böyle geliniyor tek oldukları zaman kaçacak delik ararlar
senin erkekliğin 20 kişiyle 2 kişiye dalmak mı.
çok ayıp bende siirtliyim ,biri kötü diye hepsi kötü değildir bınu böyle bilin
bir siirtli olarak düşüncelerimi ne dile nede yazıya dökmek istemiyorum. 350.000 nüfuslu siirtlilerin ve türkiye üzerinde yaşayan % 35 nüfusuna sahip seyitlerin ahını alarak seni Cenab-ı hakka havale ediyoruz. artık sen bu vebalin altından nasıl kalkacaksın. Allah yardımcın olsun. bu ırkçılık sebebiyle ah almak ne kadar vahim.
aşağıdaki arkadaşlaradır lafım.gerçi benim onlarla işim olmazda.mevzu erkeklik mevzuu değil siirt ili terörist değil ama eruh ilçesini iyi bilirim.5 yıl görev yaptım.siirt halkı eğer teröre destek veriyorsa o seyit dediğin adamlara yazıklar olsun derim.ALLAH a havale asıl bizler sizi ediyoruz eğer destek veriyorsanız..ırkçılığı yaratanda bizler değil sizlersiniz..insanların yolunu keserek dağa çıkıp özerklik isteyerek memleketin 30 yılını yiyerek milyonlarca parasını boş yere tüketerek devlet içinde devlet kurmaya çalışarak vatana ihanet ederek ırkçılığın kralını kürtler yapmıştır..
kurban ol sen siirtlilere 5 parmağın 5 birmi bu kavramı sana bu saatten sonramı öğretcez yazık sizin oralarda hiç böle şeyler olmuyo dimi ama burda olunca tüm memlekete mal oluyo işte insanlıktan nasibini alamamışsın neyse kuyruk acın çok sanırım böle yazdığına göre...
Bu olay gizli ihbarcılara bir ders niteliğindedir.
GİZLİ TANIKLIK SÜİSTİMAL EDİLDİ SUCSUZ İNSANLAR SUCLANDI ELBETDE BİRİLERİ BİR ŞEKİLDE HESAP SORARRRRRRRRRRRRRRR
Bir mühendis olarak söylüyorum ki Türkiye, analitik zeka ve ahlaka sahip insanların mutlu olabileceği dünyada ki son ülkedir. Gelişmiş ülkelerde siyasetçiler ülkeyi mühendislik kurallarına göre yönetirken, türkiyede ise mühendisler siyaset kurallarıyla yönetilmek istenmektedir. Cahiller içinde kalan Alimleri Acıyınız. hadisi şerifine göre türkiye de köylü kurnazlarının, çirkef siyasetçilerin arasında kalmış iş bilir tüm insanlar acınacak haldedirler.
öyle bir anlattın ki mühendisleri tanrı sandım. her kendini beğnmiş gibi sende mesleğini övmüşsün
türkiyede yönetim yolsuzlukların ortaya çıkmasını kesinlikle istemiyor. kimse yolsuzluğu ihbar etmesin diye bir ders niteliğindedir. ben de BİMERE haziran 2012 de delilli ispatlı belgeli yolsuzlukları şikayet ettim. devlet beni sürdü. Sen kimsin ki ihbar ediyorsun devlet bizim, para da bizim, yolsuzluk yapan da bizden... haddini bil dediler....
ben de bimere bir yazı yazdım şimdi 1 yıl ile 5 yıl arasında hapis istemiyle yargılanıyorum. penisi kesilecek biri var ama inşallah o da en yakın zaman da gerçekleşir.
başka haber yokmu bır haftadır bu haber yapılıyo ne maynetmış be
bu haber dha dün yaşandı.bilip bilmeden konuşmayın
sen git magazin haberlerini oku.
PKKNIN İŞİ BAŞKA KİMİN OLCAK.HÜKÜMETTE BU PİÇLERE HABİRE YÜZ VERİP DURUYO.HÜKÜMETİN YAPMASI GEREKEN TEK SEY BU ÖRGÜTÜ ALLAH YARATTI DEMEDEN YOK ETMEK...
adam devlete hizmet etmiş kaçağı ihbar etmiş helal olsun.o adam da kürt..böyle kürde can feda..ama diğer türlü terörist kürtler varya..örneğin saldırganlar..işte onlarında ALLAH belasını versin
Diğer Haberler