MAGAZİN

Cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz: Ameliyatlarım devam ediyor

İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyuran Neslihan Doğrusöz cinsiyet değiştirmiş ve açıklamalarıyla olay olmuştu. Neslihan Doğrusöz sakal ektirip adını da değiştirmişti. İşte Doğrusöz'ün son hali

Katıldığı bir moda programıyla adını duyuran Neslihan Doğrusöz, geçtiğimiz yıl aldığı bir kararla cinsiyet değiştirmeye karar vermiş, bir dizi operasyon geçirerek ismini de Doruk olarak değiştirmişti.

Doğrusöz, UçanKuş kameraları tarafından bir AVM’de görüntülendi. Doğrusöz, “Ameliyatlarım devam ediyor. Sakalla başladık devam ediyoruz. Benim için zor olmuyor. Olumsuz tepkiler almıyorum. Uzun bir ilişkiden çıktım. Ayrıldık. 2020’de de evlilik patlatmam lazım” dedi.

Capture

Neslihan Doğrusöz 2018 Bikini Fitness Şampiyonu ve milli sporcu olan Büşra Eyen ile sevgiliydi. Doğrusöz'ün yaşadığı süreçte en büyük destekçisi Eyen idi.

Neslihan Doğrusöz, iki sene önce katıldığı “İşte Benim Stilim” yarışmasıyla adını duyurmuştu. 2005 yılından bu yana moda dünyasının içinde olan Doğrusöz, Marie Clarie, Vogue ve Elle gibi önemli dergilerde çalıştı. Bu yıl ise cinsiyet değiştirmeye karar verdi ve yeni kimliğini “Merhaba, ben Doruk” diyerek sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Paylaşımının ardından gündeme bomba gibi düşen Doğrusöz kimseye kulak asmadan hayatına devam ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 43 yorum
'Kanal İstanbul' projesinin Çevre raporunu itiraz dilekçesini ve yapılmasını istemediğimi Çevre bakanlığının müdürlüğüne dilekçe vererek itiraz ettim.... hadi sizde...
o zaman ülkeden defil git kardeş
kanal istanbul projesi bencede buyuk sorunlardan ibaretdir proje yapilim asamasinda 3adet kopru yapilacak kim yapicak mecburen yap islet devretli yapilicak bunun icinde ucretler gecis ten saglanacak yani k.cekmeceye gecis ve avcilara gecis ucretli olacak.
@eyurtlak tamam onlar da senin dilekçeni beklediklerini söylemişlerdi iptal edecekler hadi şimdi yat uyu
peki neden ?
Allahın laneti Allahın verdiği cinsiyeti beğenmeyip değiştirenlerin üzerinedir.
dikkat et bu kadar net çizgilerin varken senin evladın da ayni duruma düşerse ne diyeceksin
ıyyyhhh midem bulanıyor
Geri Dön