HABER

Çıplak cesedin sırrı ortaya çıktı

Tecavüz edilip demir çubukla dövülürek öldürüldükten sonra çırılçıplak yol kenarına atılan Mahmut Ümmetoğlu'nun (30) katil zanlıları yakalandı.

Çıplak cesedin sırrı  ortaya çıktı

DENİZLİ'nin Tavas İlçesi'ne bağlı Kızılcabölük Beldesi'nde, tecavüz edilip demir çubukla dövülürek öldürüldükten sonra çırılçıplak yol kenarına atılan Mahmut Ümmetoğlu'nun (30) katil zanlıları yakalandı. Gözaltına alınan katil zanlısı Serdar Çivi (31), Ümmetoğlu'nun kendisine zorla oral seks yaptırdığını, bunu gururuna yediremeyip demir çubukla vurduğunu anlattı.

Geçen pazar gecesi Kızılcabölük Beldesi Çakıroluk Mevkii'nde meydana gelen olayın ardından Mahmut Ümmetoğlu'nun çırıl çıplak yol kenarına atılmış cesedi bulundu. Jandarma olayla ilgili yaptığı soruşturmada öldürülen Ümmetoğlu'nun en son Mustafa Macit (30), Afet Eğnim (28), Veli Çivi (29) ve kardeşi Serdar Çivi (31) ile birlikte olduğunu tespit etti. İlk gün şüphelilerden Afet Eğnim yakalanırken, diğer 3'ü bulunamadı. Jandarma şüphelilere yardım ettikleri gerekçesiyle ilçede 9 kişiyi gözaltına aldı. Dün mahkemeye sevk edilen 9 kişiden şüpheliler Veli ve Serdar Çivi'nin babası Ramazan Çivi, `yardım ve yataklık ettiği' iddiasıyla tutuklanarak cezaevine konuldu. Diğer şüphelileri yakalamak için operasyonu genişleten jandarma, Veli Çivi ile birlikte Mustafa Macit'i de yakaladı. Serdar Çivi ise Denizli Adliyesi'ne teslim oldu.

`ZORLA ORAL SEKS YAPTIRDI'

Cinayet Bürosu ekipleri tarafından adliye polisinden alınan Serdar Çivi Tavas jandarma ekiplerine teslim edildi. Gözaltına alınan Çivi verdiği ilk ifadesinde çadırda alkol ve esrar aldıklarını, Mahmut Ümmetoğlu'nun kendisine zorla oral seks yaptırdığını anlattı. Çadırdan ayrıldıktan sonra olayı gururuna yediremeyip geri döndüğünü aktaran Serdar Çivi, Ümmetoğlu ile Afet Eğnim'i çıplak halde gördüğünü söyledi. S.Ç. daha sonra Ümmetoğlu'na demir çubukla saldırıp vurdmaya başladığını anlattı.

Gözaltına alınan Serdar Çivi ve ağabeyi Veli Çivi ile ile Mustafa Macit adliyeye sevk edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön