HABER

Çıplak fotoğraflar delil oldu!

18 yaşındaki Melek, yasak ilişki yüzünden annesi tarafından boğularak öldürüldü

Çıplak fotoğraflar delil oldu!

Adana'da annesi 43 yaşındaki İrep Demir tarafından yasak ilişki yaşadığı iddiasıyla öldürüldüğü öne sürülen 18 yaşındaki tezgahtar Melek Demir'in, öldürülmeden önce sevgilisinin eşi 27 yaşındaki Ebru Demir tarafından saçının kesilip, çıplak fotoğraflarının çekildiği ortaya çıktı.

Denizli Mahallesi'ndeki bir tuhafiye mağazasında çalışan Melek Demir, ablası D. Demir'in çalıştığı giyim mağazasının sahibi, aralarında soyadı benzerliği olan 2 çocuk babası 30 yaşındaki Mehmet Demir ile ilişkisi olduğunu öğrenen annesi İrep Demir tarafından 3 Şubat'ta önce fare zehiri ve kalp ilacı içirilip, ardından yüzüne yastık basılıp, boğularak öldürüldü.

Katil zanlısı anne Demir cinayet suçundan, Mehmet Demir'in eşi Ebru Demir de, cinayetten bir gün önce eşinin Melek'e gönderdiği 107 aşk mesajını görünce sinirlenip, "Sen evli bir adamla bu şekilde mesajlaşmaya utanmıyor musun? Ben utanıyorum sen de utan" dedikten sonra genç kızın saçını kestiği iddiasıyla Kişiyi hürriyetinden yoksun kılmak' suçundan tutuklandı. Ebru Demir'e yardımcı olduğu iddia edilen kız kardeşi 22 yaşındaki Eda Kapar ile konfeksiyoncu arkadaşı 27 yaşındaki Hamdullah Son ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

EBRU DEMİR'E TAHLİYE
Melek Demir'in öldürülmesiyle ilgili soruşturma sürdürülürken, cinayetle ilgili yeni gelişmeler de ortaya çıkmaya başladı. Tutuklu Ebru Demir'in avukatı Tülay Kılıç, dün Nöbetçi 2'nci Sulh Ceza Mahkemesi'ne başvurarak tutuklamanın kaldırılmasını istedi. Mahkeme itirazı reddederken Kılıç, bu kez bir üst mahkeme olan 4'üncü Asliye Ceza Mahkemesi'ne başvurdu. Mahkeme hakimi, 7 gündür tutuklu bulunan Ebru Demir'in Suçun niteliği, delil durumu ve sabit ikametgah sahibi olması' nedeniyle tutuksuz yargılanmak üzere serbest bıraktı.

ÇIPLAK 7 FOTOĞRAF
Bu arada, Cinayet Bürosu ekipleri, olay sonrası el koyduğu Ebru Demir'in cep telefonundaki kayıtları deşifre etti. Kamera bölümünden silinen belgelere de ulaşılıp, bilgisayar ortamına döküldüğünde Melek Demir'in, annesi tarafından öldürülmeden bir gün önce bir kanepeye yatırılmış çıplak 7 fotoğrafı çıktı. Dün ortaya çıkan fotoğrafların, genç kızın yüzündeki çekimserlik ve korku ifadesine bakılarak zorla çekildiği sanılıyor. Kıskançlık ve şantaj için Ebru Demir'in çektiği sanılan fotoğraflar olayı soruşturan Cumhuriyet Savcısı'na teslim edildi.

Vatan

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler