HABER

Çıplak fotoğraflarla kız arkadaşına şantaj

Erzurum’da internet ortamında tanıştığı kız arkadaşına çıplak fotoğraflarıyla tehdit ve şantajda bulunan 1 kişi tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Erzurum’un Palandöken ilçesi Yenişehir semtinde meydana gelen olayda; internet ortamında tanıştığı M. A’nın kendisini daha önceden gönderdiği çıplak fotoğraflarıyla tehdit edip şantajda bulunduğunu öne süren Z. K., polise şikayette bulundu.

Bunun üzerine düzenlenen operasyonla yakalanan M. A., çıkarıldığı mahkemece “Tehdit ve şantaj” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Z. K., ifadesinde, “M. A., ile internet ortamında tanıştık. Bir süre sonra görüştükten sonra şahısla aramızda duygusal yakınlaşma oldu. Çıplak fotoğraflarımı göndermiştim. Sonradan daha çok çıplak fotoğraf göndermemi istedi. Bunun yanlış olacağını söylemem üzerine beni tehdit etmeye başladı. Çıplak fotoğraflarımı aileme göndermekle tehdit edip şantaj yapmaya başladı.” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Sen fotograflarını internetten tanıştığın adama gönder ondan sonra suç duyurusunda bulun ne beyinsiz insanlar var ya şu dünyada
Bu bayanında ceza alması gerekirdi..Utanmadan çıplak fotoğraflarımı göndermiştim diyebiliyor..Niye gönderiyorsun..Kaşıntın var o halde!..Yaklaşmayın kardeşim şeytansı fitneleri yaratan kadınlara!..hER kadına güvenilmez!.Haa bu denyonun yaptığıda suç tabi tehdit ve şantaj..Ama suçun en büyüğünü kancıklar işliyor kanun sadece erkeği cezalandırırken niçin bu terbiyesiz kadınında ceza almasını öngörmez???...savcılar hakimler buna nasıl göz yumar!..
Sen henüz yüzünü görmediğin adama çıplak fotoğrafını (nasıl oluyorsa çıplak fotoğraf) gönder, sonra otur ağla... Ne günlere kaldık.
Geri Dön