HABER

ÇİSAD Bangladeş Başkonsolosunu ağırladı

Üyelerine yönelik olarak bilgilendirme ve toplantıları ile iş geliştirme fırsatları suna Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği (ÇİSAD), Bangladeş Başkonsolosu Mohammad Monirul İslam’ı konuk etti.ÇİSAD binasında düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan dernek başkanı Müjdat Ayan, ÇİSAD üyelerine katkı sağlama adına periyodik olarak toplantılar gerçekleştirdiklerini ve bu toplantılarda ithalat - ihracat veya yatırım yapmak isteyen dernek üyesi iş insanlarını çeşitli ülkelerdeki yatırım olanakları konusunda bilgilendirme gayreti içerisinde olduklarını söyledi.Bunları yaparken o bölgelerin ya da o sektörün yetkililerini dernek binalarında ve Çorlu’da misafir ettiklerini de kaydeden Ayan, “Dernek üyelerimizi alanındaki yetkili isimlerle bir araya getiriyoruz.

ÇİSAD Bangladeş Başkonsolosunu ağırladı

Üyelerine yönelik olarak bilgilendirme ve toplantıları ile iş geliştirme fırsatları suna Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği (ÇİSAD), Bangladeş Başkonsolosu Mohammad Monirul İslam’ı konuk etti.
ÇİSAD binasında düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan dernek başkanı Müjdat Ayan, ÇİSAD üyelerine katkı sağlama adına periyodik olarak toplantılar gerçekleştirdiklerini ve bu toplantılarda ithalat - ihracat veya yatırım yapmak isteyen dernek üyesi iş insanlarını çeşitli ülkelerdeki yatırım olanakları konusunda bilgilendirme gayreti içerisinde olduklarını söyledi.
Bunları yaparken o bölgelerin ya da o sektörün yetkililerini dernek binalarında ve Çorlu’da misafir ettiklerini de kaydeden Ayan, “Dernek üyelerimizi alanındaki yetkili isimlerle bir araya getiriyoruz. Son konuğumuz Bangladeş Başkonsolosu Mohammad Monirul İslam oldu. Kendisine davetimize icabet ettiği için tüm üyelerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.
Bangladeş Başkonsolosu Mohammad Monirul İslamm da ÇİSAD’ın davetlisi olarak Çorlu’da bulunmaktan son derece memnuniyet duyduğunu ifade ederek Bangladeş’teki yatırım olanakları ile ticaret imkanları hakkında ÇİSAD üyelerine bilgiler aktardı.

ÇİSAD Bangladeş Başkonsolosunu ağırladı

ÇİSAD Bangladeş Başkonsolosunu ağırladı

ÇİSAD Bangladeş Başkonsolosunu ağırladı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler