'Çitos Efe'yi kazanç kapısı haline getirdiler

Ailesinin sosyal medya hesaplarında paylaştığı videolarıyla ünlenen Çitos Efe lakaplı Efecan Koçyiğit, Çocuktan Al Haberi Ünlüler programıyla popülerliğini arttırdı. Küçük yaşta kazandığı bu ünle sosyal medyada 225 bine yakın takipçisi olan 'Çitos Efe' çeşitli marka ve kurumlar kazanç kapısı haline getirdi.

'Çitos Efe'yi kazanç kapısı haline getirdiler

Show TV' Evrim Akın'ın sunumuyla ekrana gelen'Çocuktan Al Haberi' programı ile ünlenen 'Çitos Efe' lakaplı Efecan Koçyiğit adına açılan sosyal medya hesabından yapılan paylaşımlar "bakanlık el atmakta haklı mıydı?" sorusunu akıllara getirdi.

SOSYAL MEDYA HESABI GELİR KAPISI OLDU

Sosyal medyada 225 bine yakın takipçisi olan Efe Koçyiğit'in hesabından çeşitli marka ve kurumların reklamları yapılarak gelir kapısı haline dönüştürülmüş. Bunun yanında küçük bir çocuk olan Efe'nin ağzından yetişkin insan edasında yapılan yorumlar da dikkat çekiyor.

citos-efe-1

BAKANLIK KURUL OLUŞTURMUŞTU

Hatırlanacağı üzere Efecan'ın ekrana çıkarılmasının engellenmesi için imza kampanyası başlatılmış ve bunun üzerine bakanlık ekran yüzü çocukların denetlenmesi için bir kurul oluşturmuştu.

AİLE GEREKSİZ BULMUŞTU

citos-efe-2

Ancak aile bakanlığın girişimini gereksiz bulmuş ve baba Şahin Koçyiğit, Efecan'ın sağlığının iyi durumda olduğunu söylemişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
Burda en büyük suçlu çocuğun ailesidir. Çocuklarını resmen sömürüyorlar. Bunun için de başkalarının sömürmesine izin veriyorlar. Bu nasıl bir ailedir? Baba çocuğun sağlığının iyi olduğunu söylüyor. Neresi iyi? Çocuk şişman değil obez olmuş. Önce çocuğun sağlığıyla ilgilensinler.
sokaklarda aç çıplak ayak gezen çocuklara baksınlar önce bence
kim ne derse desin seviyoruz seni dadaş efe...
zaten hal ve hareketlerini sevmezdim .
Bu medya var ya ? Bunu bu kadar büyütecek ne var ?? Adı üstünde çocuk ne yapsa yeridir.
tüm diziler kücük cocuk dolu, bu cocuklar sabahlara kadar uykusuz dizi cekiyor. Bu yillardir biliniyor ve devam ediyor. Simdi bakanlik bula bula Efe'yi mi bulmus, digerlerine niye yillardir bir sey diyen yok acaba?
Kardeşim bakanlıkta bunlara el atacağına EFE nin babasının dediği gibi sokaklarda mafyaların elinin altındaki binlerce çocuğa baksın..ALLAH CC şükürler olsun efe nin bir ailesi var..sonuçta kendi çocuğunun sırtından para kazanıyor..kazandığı paraylada sonuçta EFE ye güzel bir gelecek hazırlayabilir..sen o çocuğu ekrandan alırsan adam aldığı askeri ücretlemi efeyi kolejlerde okutacak..kimse kusura bakmasın ama çoğu kişi kendi çocuğunun bu kadar ünlü olmamasından dolayı çekememezlik yapıp sözde EFEYİ istismar ediyorlar diyerek ekranlardan silmeye çalışıyor..
Aile tatlı parayı gördü
BIRAKIN ÇOCUK COCUKLUGUNU YAŞAŞIN
bu programlar kapatılsın çocuklarımıza zararı var...
Devletimize teşekkürler
Çocuğun programda sürekli yemek yemekten bahsetmesi şivesiyle birlikte komik hale gelse de programı izleyen çocuklara kötü örnek olduğu gerçeğini değiştirmez.
e ne var bunda kazansinlar unluler reklam almiyomu sosyal hesaplarina.
saçma sapan haberleri geçin yıllardır dizilerde oyunculuk yapan veya programlarda oyunculuk yapan çocuklar vardı !
çocuk zor nefes alıyor tedavisi ihmal edilmemeli dizilerde çocuklara sakinleştirmek için ilaç verildiğini duydum incelenmeli
Diğer Haberler