Coachella festivalinin yıldızı kim oldu?

Binlerce kişinin katıldığı KizlarSoruyor anketine göre: Coachella festivalinin yıldızı Hande Erçel!

Kadınların ve erkeklerin hayata dair her konuda birbirlerine soru sormak, yardım etmek ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyor üyelerine “Coachella festivalinin yerli ve milli yıldızı hangi Türk ünlü sizce?” sorusunu yönlendirdi.

Binlerce kişinin katıldığı KizlarSoruyor anketine göre:

Coachella festivalinin yıldızı Hande Erçel!

Binlerce kişinin katıldığı ankette oyların %39'uyla Hande Erçel, Şeyma Subaşı’yı da geride bırakarak Coachella’nın yıldızı seçildi.

Hande Erçel, cesur kıyafet seçimleriyle ve festival alanından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmişti.

Ankette Hadise yüzde 26 oyla ikinci seçildi, coachella festivalini ülke gündemine taşıyan Şeyma Subaşı üçüncü seçilirken onu Kerimcan Durmaz takip etti.

Ankette kadın -erkek dağılımında da sonuç değişmedi. Kadınların %37'si ve erkeklerin %43'ü Hande Erçel'i tercih etti.

Hande Erçel'in festival pozları binlerce beğeni topladı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Allah sizi ıslah etsin.müslümanın haline.
@fatih_2001_iljys Herkesin kendi kararı ortada acınacak durumda yok bence.. Dini tercihlerine de siz karar veremezsiniz.. Sizi ilgilendirmiyor yaani...
Ne Coachella Festivali yahu ! Siz gelin bir de Edirne'deki Kakava Festivaline, gözünüz festival görsün ! Bütün yıldızları kakavaya davet ediyorum, bu festivali yaşadıktan sonra iddaa ediyorum bir daha yurtdışı festivallere gitmeyeceksiniz ! giderseniz kuşum morgül olsun ben de ürek kürek olayım ! Bu konuda da tatava yapmayın...
Hande
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler