HABER

Çok konuşulan cinayette flaş gelişme!

Esra Karsel’in katil zanlısı Eyüp Gökhan parasını alamayınca kiralık katil olduğunu ve cinayeti işlediğini itiraf etti.

Çok konuşulan cinayette flaş gelişme!

Cezaevinde olan Gökhan bir işadamının, evli oğlunu sevgilisi Karsel’den kurtarmak için kendisiyle anlaştığını söyledi.

Nişantaşı’nda otomobilinin içinde öldürülmüş olarak bulunan Esra Karsel’in katil zanlısı olarak tutuklanan Eyüp Gökhan, cinayeti kendisine genç kadının ilişki yaşadığı evli sevgilisinin işadamı babası tarafından para karşılığı işlettirildiğini öne sürdü. Gökhan, tutuklu bulunduğu cezaevinden soruşturmayı yürüten savcılığa bir mektup göndererek bazı itiraflarda bulunacağını, bu nedenle ek ifade vermek istediğini bildirdi.

Eyüp Gökhan, adını verdiği bir işadamının cinayet için kendisini azmettirdiğini öne sürdü. Cinayetin ardından saklanması için kendisine yardım ettiğini öne sürdüğü kişilerin isimlerini de tek tek bildirdi. Do-Re-Mi’nin hayatını kaybeden eski patronu Ahmet Baysal’ın eski eşi olan Esra Karsel’in öldürülmesiyle ilgili bu bilgi üzerine harekete geçen polis, katil zanlısının verdiği ifadeden bir işadamına ulaştı.

Cinayeti azmettirdiği iddiasıyla yakın takibe alınan adı açıklanmayan işadamı ile 3 şüphelinin, Eyüp Gökhan ile daha öncesinde bağlantıları olduğu tespit edildi.

Polis, yaptığı çalışmalarda işadamı ve ailesi ile ilgili önemli ayrıntılara ulaştı. İddiaya göre işadamının evli oğlu, Esra Karsel ile ilişki yaşamaya başladı. Oğlunun eşini boşayıp, Esra Karsel’le evlenmesinden korkan işadamı da bir aracı vasıtasıyla katil zanlısı Eyüp Gökhan ile irtibat kurup anlaşma sağladı. Cinayet sonrası Gökhan, cezaevine girdi ancak parasını alamadı. Bunun için de savcılığa itirafta bulundu. Soruşturma kapsamında polis, işadamı ve ailesi ile aracı olan kişinin ifadesine başvuracak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler