HABER

Colin Kazım korkuttu!..

Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'de Ankaraspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını bugün tek antrenmanla sürdürdü. Dün gece yurt dışından dönen teknik direktör Zico yönetiminde gerçekleştirilen ve yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda sarı-lacivertliler, kondisyon çalışmaları yaptı. Koordinasyon ve çabukluk çalışmalarının da yer aldığı antrenman programının sonunda futbolculardan bazıları ayak tenisi oynarken, bazıları da 5'e 2 top kapma çalışması yaptı.

Antrenmanda milli takımlarda bulunan futbolcuların yanı sıra, sakatlıkları nedeniyle tedavileri süren kaleci Serdar ve Gürhan ile tedavisini ülkesinde sürdüren Kezman yer almadı.

Alex, fizyoterapist Eurico yönetiminde takımdan ayrı çalışırken, dün ve önceki gün takımdan ayrı çalışan Tümer bugün takım çalışmasında yer aldı. Hasta olan Yasin, kondisyon çalışmalarının ardından antrenmanı bırakarak, serbest çalışmalara katılmadı.

KAZIM KORKUTTU
Kondisyon çalışmasının ardından ayak tenisi oynayan Kazım, başına aldığı darbeyle kısa bir süre sendeledi. Kayarak düşen Kazım'ın başının arkasına Can'ın dizi çarptı. Kazım bir süre yerde yatarken, o sırada sahada bulunmayan doktor acele sahaya çağrıldı.

Doktor Piyer Arzuman'ın müdahalesinin ardından başına buz tedavisi yapılan Kazım, daha sonra başına dizi çarpan Can ile şakalaşarak arkadaşının üzüntüsünü azalttı.

Yarın izin yapacak sarı-lacivertliler, Ankaraspor maçının hazırlıklarını 19 Kasım Pazartesi günü yapacağı çift antrenmanla sürdürecek.

Geri Dön