HABER

Çorlu'daki tren kazasındaki o fotoğrafın yürek yakan hikayesi!

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde 24 kişinin ölümüne neden olan tren kazasının ardından yaşanan acıyı en iyi tarif eden fotoğraflardan biri de Çorlu Devlet Hastanesi morgu önünde 112 görevlisinin eşinin kucağına yatarak ağladığı anın görüntüsü oldu. O fotoğrafın kahramanı Tolga Atasever konuştu.

Çorlu'daki tren kazasındaki o fotoğrafın yürek yakan hikayesi!

Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü'nde 112 Satın Alma Müdürü olan Tolga Atasever, eşinin 3 yeğenini kazada kaybetmenin acısını yaşadıklarını söyledi.

"BİRİNCİ VAGON KALDIRILDIĞINDA CANSIZ BEDENLERİ ÇIKTI"

Tekirdağ'da oturduğunu belirten Tolga Atasever "Normal bir gündü. Bacanağımdan telefon geldi, tren kazası olmuş diye. Eşimin ablası da o trendeydi.

2

Özel aracımızla hemen olay yerine gittik. Ekipler gelmeye başlamıştı. Yaralılar çıkarılmaya başlanmıştı. Funda abla iyiydi ama çocuklar yoktu.

3

Bir taraftan yaralılara yardım ettik. Sabaha karşı birinci vagon kaldırıldığında Gülce Dikmen, Özge Nur Dikmen ve eşimin diğer bir ablasının kızı Sena Köse'nin cansız bedenleri çıktı. Tarifsiz bir acıydı" dedi. (Habertürk)

4

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Beyler Tren devrilmiş 20 üzerinde çan kaybolmuş 100 e yakın yaralı var. Bunlarda namus ar olsa kimlerin istifa etmesi gerekir ortada. Yarın 3-5 sarhoş öldü bir şey mi oldu? Onların 300 bin tl si yokmuydu kendilerine Mercedes alsalardı derlerse şaşmayın ha. Adamın birinin spikere sen hala Halk otobüsüne mi biniyorsun deyip Halk otobüsüne binmek zorunda bırakılan biz Makarnacı Vatandaşını ne kadar aşağılık gördüğünü unutmadık
allah rahmet eylesin mekanlari cennet olsun allah evlat acisi vermesin.
Allah mekanlarını cennet eylesin
Geri Dön