Çorlu'da hırsızlık güvenlik kamerasında: Saati çalıp 'oh çekti'

Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi’nde girdiği bujiteri dükkanında kasiyerin bir anlık dalgınlığından faydalanan kadın, kol saatini elindeki cep telefonun altına saklayıp çaldıktan sonra arkadaşıyla birlikte dışarıya çıktı. İş yeri kapısında yakalanmadığı için 'oh çektiği' görülen hırsızlık şüphelisi kadın oradan hızla uzaklaştı. Polis ekiplerince hırsızlık şüphelisi kadını yakalamak için çalışma başlatıldı.

Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi’nde girdiği bujiteri dükkanında kasiyerin bir anlık dalgınlığından faydalanarak 400 liralık kol saatini alan kadın, güvenlik kamerasına yakalandı.

Reşadiye Mahallesi’nde bir bujiteri dükkanına giren kadın, vitrinde bulunan kol saatini alarak bir süre inceledi. Kasiyerin bir anlık dalgınlığından faydalanan kadın, kol saatini elindeki cep telefonun altına saklayıp çaldıktan sonra arkadaşıyla birlikte dışarıya çıktı. İş yeri kapısında yakalanmadığı için ’oh çektiği’ görülen hırsızlık şüphelisi kadın oradan hızla uzaklaştı.

İş yeri çalışanlarının kol saatinin yerinde olmadığının fark edilmesi üzerine güvenlik kameraları kontrol edildi. İhbar üzerine gelen polis ekipleri güvenlik kamerası kayıtlarından kadın şüphelinin kol saatini çaldığını tespit etti. Kimliği henüz tespit edilemeyen kadının hırsızlık anları iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntülerde kol saatini inceledikten sonra cep telefonunun altında çaldığı görülen kadının kapıdaki hareketleri de güvenlik kamerasına yansıdı. Polis ekiplerince hırsızlık şüphelisi kadını yakalamak için çalışma başlattı. (DHA / İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
Yüzünü neden kapatıyorsunuz.Belki tanıyan biri polise yardımcı olabilir.
mal olduklari için
400 liralık saatin o dükkan da çalınmaya müsait bir noktada ne işi var orası bildiğin bir milyoncu :)
hadddi ordan bimilyoncuda 400 liralık saatin işi ne :D tabi bir liralık olsa bile hırsızlık kötü bişey
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler