Çorum'da mezarlıktan ağlayan kız sesi geldiği iddiası ortalığı karıştırdı

Çorum’da bir genç kızın 4 gecedir mezarlığa gelerek bir mezarın başında ağladığı, görevlilerin kendisini fark etmesi üzerine uzaklaştığı iddia edildi. Polis, genç kızın bulunması için çalışma başlattı.

Olay, kent merkezinde bulunan Ulu Mezarlık’ta meydana geldi. Görevliler, 4 gecedir bir genç kızın mezarlığa gelip bir mezarın başında ağladığını fark etti. Genç kız, görevliler kendisine seslenince bölgeden uzaklaştı. Bunun üzerine durum polise bildirildi.

Mezarlıktaki görevliler, ayrıca kızın görüldüğü mezarın üzerine, ’Her gece oraya gelip neden ağlıyorsun, derdin ne? Yardımcı olalım, bize not bırak’ yazılı bir not bıraktı. Dün gece polisin mezarlık çevresinde yaptığı çalışmada bir sonuç alınamadı.

Bölgede esnaf Oğuz Atıcı, "Dört gündür böyle bir durum var. Polisler mezarlığa geldiğinde o gizemli kız mezarların arasına doğru kaçtı" dedi.

Mahalleden bir kişi ise genç kızın videosunu çektiğini öne sürdü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
belki acısı var belki tek başına ağlamak istiyor insana bir huzur yok bu memlekette arkadaş
gece mezarlığa gitmek iyi değildir piskolojik sorun yaşanıyor en ağırından 3 kişi tanıyorum gece gidiyorlardı ve en yakınım annesine gitti sabaha kadar orada uyumuş o gün bugün akli melekeleri yerinde değil bu yüzden gece iyi değildir
mezarlıklar en güvenli yerlerdir amerikan sineması ağzıyla konuşmayın hadisi şeriflere bakın cahil sürüleri
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler