HABER

Cristiano Ronaldo kaç çocuğu var? Ronaldo oğlu öldü mü?

Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo kaç çocuğu var? Ronaldo oğlu öldü mü? Manchester United forması giyen Cristiano Ronaldo şok eden bir haberle sarsıldı. Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez çifti, yeni doğan ikizlerinden birinin vefat ettiğini açıkladı. Erkek evladını kaybettiğini açıklayan Ronaldo'nun acısı herkesi derinden etkiledi.

Cristiano Ronaldo kaç çocuğu var? Ronaldo oğlu öldü mü?

Cristiano Ronaldo kaç çocuğu var? Ronaldo oğlu öldü mü? Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun geçtiğimiz günlerde yeni doğan ikiz bebekleri dünyaya gelmişti. Ancak ünlü futbolcu ve eşi acı haberi duyurdu.

RONALDO OĞLU ÖLDÜ MÜ?

Ronaldo'nun Instagram'dan yaptığı açıklamada, "Oğlumuzu maalesef kaybettik. Çok üzüntülüyüz. Bir anne ve bir babanın yaşayabileceği en büyük acı. Kızımızın doğumu bize bir nebze olsun şu an yaşama gücü veriyor. Bebeğimiz, seni daima seveceğiz" ifadeleri yer aldı.

RONALDO KAÇ ÇOCUĞU VAR?

Ronaldo'nun 4 çocuğu bulunmaktadır.
Cristiano Ronaldo JR.
Alana Martina
Mateo Ronaldo
Eva Maria Dos Santos
Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez çifti, yeni doğan ikizlerinden birinin vefat ettiğini açıkladı. Erkek evladını kaybettiğini açıklayan Ronaldo'nun acısını sporseverleri derinden etkiledi.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler