HABER

Crysis 4 mü geliyor? Crytek'ten müjde niteliğinde fragman! Crytek'ten açıklama geldi

Crysis serisinin geliştiricisi Crytek, Twitter'dan gizemli bir fragman yayınladı. Görünüşe bakılırsa Crysis 4 geliyor. "Yolculuğa katıl. kahraman ol." ifadesinin geçtiği müjde niteliğindeki bu fragmanın üstü kapalı bir duyuru olabileceği konuşulurken, Crytek'ten resmi açıklama geldi.

Crysis 4 mü geliyor? Crytek'ten müjde niteliğinde fragman! Crytek'ten açıklama geldi

Crytek tarafından geliştirilecek yeni bir Crysis olasılığı hakkında birçok söylenti vardı. Olası bir devam oyunu aslında hiç de şaşırtıcı olmazdı. Fakat bugün Crytek'ten gelen bir paylaşım oldukça sürpriz oldu. Paylaşıma bakılırsa, Crysis 4 geliyor.

CRYSIS 4 YOLDA! CRYTEK GİZEMLİ BİR FRAGMAN YAYINLADI

Crytek, Twitter üzerinden sinematik bir fragman yayınladı. Fragman, yüksek olasılıkla Crysis 4'ün geleceğini gösteriyor. Ancak fragman boyunca oyuna dair herhangi bir oynanış anı gösterilmiyor, çıkış tarihi konusunda da bir bilgi verilmiyor.

Sadece bir Güneş'ten çökmekte olan bir binaya kadar bir dizi görüntü, büyük bir 4 rakamı ve "Yolculuğa katıl. kahraman ol." ("Join the journey. become the hero.") ifadesi gösteriliyor.

CRYTEK'TEN FLAŞ AÇIKLAMA GELDİ

Crytek CEO'su Avni Yerli, Crysis 4'ü resmen duyurdu. Öte yandan Crytek'in Twitter hesabından bir tweet daha paylaşılarak, "Crysis serisinin 4. oyunu üzerinde çalıştığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz." denildi. Böylece Crysis 4'ün geleceği resmileşti.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler