Metrobüse 1 Dakika, Otopark Sorunu Yok

İstanbul’un en hızlı ulaşım araçlarından biri olan metrobüs ile trafik, sorun olmaktan çıkıyor. İstediğiniz yeri ayağınızın altına getiren metrobüs hattına yakın yaşamak, İstanbul’a yakın yaşamakla eşdeğer. Her dakikası kıymetli olan zamandan maksimum faydalanmak için ulaşımda en kestirme yol olan metrobüs ile rahat ulaşımın yanında trafikten arta kalan zamanı hayatınıza katabileceksiniz. Ayrıca günümüzün önemli ihtiyaçlarından biri olan otopark, özel araç alanları sayesinde sorun olmaktan çıkıyor.

Yolda Geçen Zamanı Eğitime Ayırdık

Eğitim yaşamını evden uzakta geçirmekle kaybedilen zamanı yaşamınıza katacak yepyeni bir hayata yelken açmaz istemez misiniz? Yanı başınızdaki eğitim kurumları sayesinde çocuğunuzu okula gönderirken gözünüz arkada kalmadan, içinizin rahat edeceği bir yaşam standardı ile okul aramak yerine okulu evinize getirebilirsiniz.

İstanbul’da Yaşamak Denize Yakın Olmaktır

Denize yakınlık, huzura yakınlık demek. İstanbul gibi denize doyacağınız muhteşem bir şehirde, maviden uzakta yaşamanız için hiçbir sebep yok. Bırakın pencerelerinizi huzura açacağınız, limanın yanı başında huzurla yaşayacağınız bir yaşam gelip evinizi doldursun.

Sağlık İmkanları ve Sportif Faaliyetler

Yaşam için en önemli unsur olan sağlık konusunda endişeleriniz son bulacak. En küçük sağlık probleminde ayağınızın altındaki hastanelerden, Esenyurt Kaplıcaları’na kadar geniş bir sağlık imkanı ile iç içe yaşayacak, sağlıklı bir ruh ve beden ile her yeni güne merhaba diyeceksiniz. Sporla iç içe, zinde bir yaşama kollarınızı açın. Hareketli bir yaşamda formunuzu korumak için evinizden uzaklaşmanıza gerek kalmadan her daim sağlıklı kalmak artık elinizde. Spor salonunuzda günün stresini atabilir, Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol takımının 1.Lig mücadelesini projeye 5 dakika mesafede bulunan Beylikdüzü Kapalı Spor salonunda izleyebilirsiniz.

Alışveriş Keyfi

Alışverişi sıkıcı olmaktan çıkarıp keyfe dönüştürecek, evinizden ihtiyaçlarınıza en kısa sürede ulaştıracak yepyeni bir yaşam anlayışına merhaba deyin. İhtiyacınız olanlara gitmek yerine elinizin altında bulacağınız bir hayat standardında, cadde konseptindeki haraketliliği yaşamınıza dahil edecek, özel restaurantlarda lezzete doyarken, evinizden uzaklaşmadan hayata karışmanın keyfini yaşayacaksınz.

Sadece Bir Ev Değil Yaşam Alanı

METROHOME'u tercih etmeniz için o kadar çok neden var ki; Metrobüs ve yakında inşaası başlayacak Metro'ya yürüme mesafesinde. Tüm araçlara yetecek kapasitede 3 katlı otopark, iki farklı parselden oluşan, ayrı sosyal tesisi, ayrı yönetim, ayrı giriş-çıkışları olan Suites ve Residence yaşam konseptleri. Bir yanında E-5 ulaşım avantajları, diğer yanında dev yaşam vadisi üzerinde yer alan koşu parkurları, göletler, konser alanı, çocuk oyun bahçeleri, cafeler ve daha bir çok sosyal imkanlarıyla benzersiz konum...Gerçek cadde alışveriş merkezi konseptini gerçekleşeceği, marka değeri yüksek cafeler ve mağazalardan oluşan 130 seçkin mağaza... Kameroğlu Metrohome; şehrin karmaşasından uzak, kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırabileceğiniz ev değil yeni bir yaşam sunuyor.

.