HABER

Cübbeli Ahmet rüyasını anlattı: Meclis savaş kararı aldı, hayırlısı olsun

İsmailağa Cemaati’nin önde gelen isimlerinden ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ diye bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, rüyasında meclisin savaş kararı aldığını belirterek “Vatanımız için hayırlısı nasip olsun” dedi. Ünlü, resmi YouTube sayfasından paylaşılan sohbet videosunda rüyasındaki savaş kararının, bağımsızlık referandumu hazırlığındaki Irak Kürt Bölgesel Yönetimi’ne (IKBY) karşı ‘vatanın bölünmemesi için’ alındığını ifade etti.

Cübbeli Ahmet rüyasını anlattı: Meclis savaş kararı aldı, hayırlısı olsun

Kamuoyunda 'Cübbeli' olarak da bilinen Ahmet Mahmuıt Ünlü, rüyasını şöyle anlattı:

“Geçen bir rüya gördüm. Çok görüyorum, çoğunu da size anlatamıyorum. Bazı şeyler de anlatılmıyor. Ama meclisi görüyorum. Onlar da beni görüyormuş şeyden. Siyah-beyaz bir televizyon ekranı var. Yahu diyorlar ki orada ‘Barışta barış, savaşta barış.’ Benim de sinirimi bozuluyor, ‘Yahu ne biçim laf!’ diyorum. Orada bir hanım milletvekiline ekranı tutuyorlar felan. Diyorum ‘Barışta barış, savaşta savaş. Adam savaş açarsa nasıl barış yapacağız?’ diyorum. Ondan sonra tabii başka bir yetkiliye geliyor, diyor ‘Sen ne diyorsun?’ felan. Baktım ki onlar da benim görüşümde ama orada başka laflar var. ‘Barışta barış, savaşta savaş’ diyorum. ‘Ha öyle mi’ diyorlar, orada imzalanıyor ve mühür de vuruldu.”

'KÜRDİSTAN DERKEN SİYONİSTAN KURULMAMASI İÇİN'

Rüyasındaki savaş kararının, bağımsızlık referandumu hazırlığındaki Irak Kürt Bölgesel Yönetimi’ne (IKBY) karşı ‘vatanın bölünmemesi, Kürdistan derken Siyonistan’ın kurulmaması için’ alındığını ifade eden ‘Cübbeli Ahmet Hoca’, “Efendim ‘Halk karar versin, halka saygılıyız.’ Halk mı kaldı! Sen geldin Musul’u işgal ettin, Kerkük’ü işgal ettin” diye konuştu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 140 yorum
sen ancak aptalları kandırırsın dinin asalak tüccarı
@sabrimuhtar ruyalarlarla memleket yonetecez ve buna inananlarda olacak..4.cu dunya ülkesi olma yolunda mehmet marsıyla gidiyoruz
https://www.google.com/amp/s/islamingercekleri.wordpress.com/2013/05/26/7-cariyelik/amp/
Bence kandırır.Zaten kandırılıyorsunuz.Az ya da çok ne farkeder.
@sabrimuhtar ..akıllı lar .. kazana mayan ikdidar sıza oy verenler mi
en önce sen kaçarsın palyanço ..
@son_mohikan_1973 ....kılıştar oglu gibi tankın altına yatar....der pırrrr
hiç boşa kızmayın,adam haklı.misakı milliyi bilmeyen var aranızda
Geri Dön