HABER

Çukur 10. yeni bölüm izle: Vartolu, Sultan ve Sena'yı son anda kurtarıyor!

Çukur 10. yeni bölüm izle: Vartolu, Sultan ve Sena'yı son anda kurtarıyor!

Çukur 10. bölümü ile bu akşam hayranları ile buluşuyor. Geçen haftaki bölümü ile zirveye iyice yerleşen Çukur yeni bölümde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz'in başrolünde oynadığı Çukur 10. bölümde Vartolu, Serdar'ın adamlarının baskın düzenlediği İdris'in evinde Sultan'ı son anda ölümden kurtarıyor. Vartolu’nun, “Çukur evimiz, İdris babamız” sözleri dikkat çekti. İşte Çukur 10. yeni bölüm fragmanları, özet ve izleme bağlantısı...

Çukur 10. yeni bölümü ile bu akşam Show TV'de ekrana geliyor. Yeni gelişmelere sahne olacak Çukur yeni bölümde en çok merak edilen konu ise Vartolu'nun şaşırtan hamlesi ve Serdar'ın adamlarının baskın düzenlediği İdris Koçovalı'nın yardıma koşması, son anda Sultan'ı vurulmaktan kurtarması geliyor. Ölümle burun buruna gelen Sultan’ı da koruyan ve bu hareketiyle Yamaç’ın merakını arttıran Vartolu’nun, “Çukur evimiz, İdris babamız” sözleri dikkat çekiyor. Çukur, çarpıcı hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla bu akşam yeni bölümü, Show TV’de ekrana gelecek. Peki Çukur yeni bölümde neler olacak?

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İdris’in evine yapılan baskını önlemek için adamlarını toplayıp gelen Vartolu, ev halkını büyük bir tehlikeden kurtarıyor. Ölümle burun buruna gelen Sultan’ı da koruyan ve bu hareketiyle Yamaç’ın merakını arttıran Vartolu’nun, “Çukur evimiz, İdris babamız” sözleri dikkat çekiyor.

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un 10. bölümünden ilk sahnede Yamaç’ın, Vartolu hakkında öğrendiklerini İdris’e anlattığı ve “Vartolu'nun geçmişiyle ilgili başka neler saklı?” sorusunu akla getirdi. İdris’in kutsal emanetleri Yamaç’a devrettiği sahnede baba ile oğlun arasındaki duygusal anlar yeni bölümde merakla bekleniyor.

Çukur yeni bölüm 2. fragmanında, Sultan’ın gözyaşları içinde Sena’ya içini döktüğü tanıtımda, Emmi’nin Yamaç’a “Burası sadece bir mahalle değil, bir alemin adı!” dediği anlar dikkat çekiyor. Mahallede çekilen silahlar heyecanı yükseltirken, Sena’nın Yamaç’a “Ben gidiyorum” sözleri şaşırtıyor.

ÇUKUR 10. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Çukur’un Pazartesi akşamı ekrana gelecek 10. bölümünde Yamaç, Sena ve Serdar namlunun ucundadır. İçlerinden biri vurulur, ama hangisi? Nefeslerin tutulduğu bu esnada Koçovalı kadınlarını da büyük bir tehlike beklemektedir. Serdar’ın adamları İdris’in evine baskın düzenler. Sultan ve diğer kadınların kaderi, o sırada karşılarına çıkan Vartolu’nun elindedir. Celasun için hayatını tehlikeye atan Karaca’nın durumu kritiktir. İyice köşeye sıkıştığını hisseden ve öfkesinin bedelini Serdar’a ödetmeye karar veren Selim ise Yamaç karşısında zor anlar yaşar. Tansiyonun gittikçe yükseldiği sırada Baykal’ın Yamaç’ı köşeye sıkıştırmak için attığı hamle, Yamaç’ı hayatının en zorlu kararlarından biriyle karşı karşıya bırakacaktır. Çukur yeni bölümü aşağıdaki Show TV canlı yayınından bu akşam saat 20.00'den itibaren izleyebilirsiniz.

Çukur 10. yeni bölüm izle - Show TV canlı yayın (25 Aralık 20.00)

ÇUKUR 10. BÖLÜM 1. FRAGMANI

PAZARTESİ AKŞAMLARININ YENİ FENOMENİ: ÇUKUR!

Çukur, dün akşam yayınlanan heyecan dolu bölümüyle reyting sıralamasında zirveye oturdu. ‘Çukur’, AB’de 10.50 izlenme oranı (rating), 22.69 izlenme payı (share), ABC1 20+'da 11.53 izlenme oranı (rating), 24.14 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi. Çukur'un merakla beklenen dokuzuncu bölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler #vurulankim etiketi ile Twitter’da yorumlarını paylaştı. #vurulankim Twitter'ın Türkiye gündeminde 11 saat 45 dakika TT listesinde kaldı. Birbirinden özel yorumların geldiği sosyal medyada izleyicilerin en çok ilgisini çeken bölüm Sena, Yamaç ve Serdar'ın karşı karşıya kaldığı, nefes kesen final sahnesi oldu. Çukur, Somera’nın reyting analizine göre 18 Aralık Pazartesi günü sosyal medyada en çok konuşulan programlar sıralamasında birinci oldu.

ÇUKUR 10. BÖLÜM İLK SAHNESİ

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukur geçtiğimiz akşam yayınlanan dokuzuncu bölümünde büyük bir heyecan yaşattı. Ekrana gelen son bölümünde Serdar, İdris’i de alarak hızla kumarhaneden uzaklaştı. Serdar yaptığı planla Sena’yı da Selim’in elinden aldı. Selim’i yanında bulamayan Yamaç garip davranışlarıyla herkesi şaşırtırken, bir yandan da Aliço’nun yardımıyla Serdar’ı köşeye sıkıştıracak ipuçları bulmaya çalıştı. Serdar’ın adamları tarafından tombalacıda tutulan Vartolu ve Celasun, Celasun’un tehlikeli planıyla oradan kurtuldu. Fakat Celasun, o sırada habersizce onu izleyen Karaca’nın yaralanmasına neden oldu. Beyefendi’nin Baykal, Avukat Nazım’ın ise Baykal’ın oğlu çıkmasıyla ekran başındakiler şok üstüne şok yaşadı. İdris ve Sena'ya zarar vermeye çalışan Serdar'a bu hareketinin bedelini ödetmekte kararlı olan Yamaç’ın, Serdar’ın ailesini rehin alarak planını uygulamaya koyduğu anlar nefes kesti. Yaşadıkları kaçırılma olayı, Sultan ve Sena arasındaki buzları eritti. Vartolu’nun annesinin mezarına gittiği ve onunla dertleştiği sahneler izleyenlerin yüreğini sızlattı. Babasını ve Sena’yı kurtaran fakat Serdar’a karşı öfkesi dinmeyen Yamaç’la Serdar yeniden karşı karşıya geldi. Yamaç’ı gizlice takip eden Sena’nın da bu aksiyon yüklü yüzleşmede yer almasıyla işler iyice karıştı. Serdar’ın düşürdüğü silahı eline alan Sena, Yamaç’ı engellemek için çabalarken bir anda duyulan silah sesi izleyicilerde soru işareti yarattı.

Geri Dön