MAGAZİN

Çukur 100. son bölüme damga vuran sahne! Çukur tekrar Yamaç'ın yanında yer aldı!

Çukur dizisi 100. bölümüyle ekrana geldi. Çukur'da babası İdris Koçovalı'yı öldürdüğü ortaya çıktıktan sonra mahalleden ve ailesinden dışlanan Yamaç, beklemediği bir olayla karşılaştı. Vartolu'nun gerçekleri anlatmasıyla Çukur halkı, yeniden Yamaç'ın etrafında birleşti. Karşısında yüzlerce kişiyi gören Yamaç ise duygusal anlar yaşadı. İşte Çukur 100. bölüme damga vuran Yamaç ve Çukur'un kavuşma sahnesi.

Show TV’nin Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukur, 26 Ekim Pazartesi akşamı 100. bölümüyle ekrana geldi. Çukur son bölümde Yamaç Koçovalı, kendisine sırt çeviren Çukur halkıyla yeniden buluştu.
Çukur (4)555
Çukur'da sevgilisi olan erkekten şiddet gören Fidan'a yapılanların hesabını soran Yamaç'a Çukur sahip çıktı. Çukur'u korumaya çalışan Yamaç'ı büyük sürpriz bekledi. Çukur'u toplayan Metin tekrar Yamaç'ı bağrına bastı.

CKUR1

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yamaç, Cengiz Erdenet'in tehdidine karşı hazırlıklı gelmişti. Tüm Koçovalı erkekleri öldürmekle tehdit eden Cengiz'i Yamaç, karşılık olarak oğullarıyla tehdit etti. Kulkan, Çağatay ve Ogeday'ın tehlikede olduğunu gören Cengiz, adamlarını durdurdu. Yamaç, bu hamlesiyle bir kez daha ailesini Erdenetler'e karşı korudu.

ALİÇO, YAMAÇ'I AĞLATTI!

Çukur'dan uzak kalan Yamaç, Aliço'nun desteği ile duygusal anlar yaşadı. Aliço, Yamaç'a suçunun olmadığını söyleyerek sarılırken, bu anlarda Yamaç gözyaşlarına hakim olamadı.

11

Cengiz Erdenet, Yamaç'ın kendilerine kurduğu tuzağın aynısını düşmanları için kurmasını isteyerek yeni bir görev verdi. Çukur'un kızlarından Fidan'ın şiddet görmesi tüm mahalleyi harekete geçirdi. Yamaç ve Vartolu, Fidan'ı darp eden kişiyi bulup hesap sordu. Fidan'a yapılanların hesabını soran Yamaç'a, Çukur yeniden sahip çıktı. Mahallesinden uzun süredir uzak kalan Yamaç, Çukur ile yeniden bir araya geldi. Koçovalı ailesinde ortaya çıkan gerçekler ise gerilimi giderek arttırdı. Karaca'dan, Azer'in ölümü hakkındaki gerçekleri öğrenen Selim evden ayrılırken, Karaca da peşinden giderek babasını yalnız bırakmadı.

Çukur (4)

CAĞATAY ERDENET GERİ DÖNDÜ!

Cengiz Erdenet'in verdiği görevi Vartolu'nun da yardımıyla başarıyla gerçekleştiren Yamaç'ı finalde büyük bir sürpriz bekliyordu. Yamaç'a koltuğu gösteren Cengiz Erdenet hemen ardından koltuğun asıl sahibini çağırdı. Çağatay Erdenet geri döndü.

Çukur (7)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
ne saçma bi dizi neyi anlatıyor. gençliğe neyi aşılıyor
@borsa3466 Haraç , şiddet, silah güzel şeyler ama uyuşturucu kötü onu anlatıyorum.
bu şeyi izleyen kitlenin yaş oranı ne acaba
eskiden izlerdim bıraktım hepsini hep aynı şey dolan dur milletin aklıyla dalga geciliyor
Geri Dön