HABER

Çukur 3. son bölüm izle: Yamaç, Selim'in hain olduğunu öğrendi mi? (Çukur 4. bölümden ilk sahne yayınlandı!)

Çukur 3. bölümü ile Show TV ekranlarına geldi ve Pazartesi akşamının en çok izlenen yapımlarından biri oldu. Çukur son bölümde Yamaç, Vartolu ile barış yapar. Bunu aralarındaki hainin kim olduğunu çözmek için kullanacaktır. Yamaç, Aliço'dan babasının felç olduğu ana dair sorular sorar. Abisinin öldürüldüğü geceye dair Aliço'dan aldığı bilgiler, Çukur'da bir hain olduğunu anlamasını sağlar. Çukur 3. son bölümü ve 4. bölüm ilk sahnesini haberimizden izleyebilirsiniz.

Çukur 3. son bölüm izle: Yamaç, Selim'in hain olduğunu öğrendi mi? (Çukur 4. bölümden ilk sahne yayınlandı!)

Çukur 3. son bölümü hayranlarını ekran başına kilitledi. Show TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Çukur son bölümde Yamaç, Vartolu ile barış yapar. Fakat amacı babasının felç olduğu ve abisinin öldürüldüğü geceye dair bilgiler elde edebilmektir. İdris Koçovalı'nın felç anına tanık olan Aliço'dan aldığı bilgiler ile abisinin pusuya düşürüldüğü geceye dair hatırladıkları, içeriden birinin bilgi sızdırdığını anlamasını sağlar. Yamaç, adamları topladığı gün, içlerinde bir hain olduğunu, abisi Selim'e anlatır. Aslında aradığı kişinin Selim olduğunu anlamamıştır. Çukur 3. son bölüm finalinde ise İdris Kosovalı'nın gözlerini açması ve komadan uyanması izleyenlere süprizi yaşatır. Çukur 3. son bölüm tamamını aşağıdaki linkten sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Çukur 3. Son Bölümü İzlemek İçin Tıklayınız

ÇUKUR 4. BÖLÜM İLK SAHNE

Yamaç’ın evi terk etmeden önce babasıyla olan tartışmasının ekrana geldiği anlar nefesleri kesti. İdris’in “benimle uğraşacaksan benim kadar güçlü olacaksın” diye bağırdığı sahne geçmişte yaşanan İdris-Yamaç gerilimine olan merakı iyice arttırdı.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukur'un 3. Bölümünde; Vartolu, önüne çıkan her engeli yok etmeye kararlıdır. Ancak Yamaç gibi sert bir kayaya çarptığından da habersizdir. Yamaç, yaşanan saldırıdan sonra Sena’yı zorla baba evine getirir. Sultan’ın gözünde, ailenin düzenini bozacak kişi olarak görülen Sena ile Sultan karşı karşıya gelir. Artık yepyeni bir dünyaya adım atan Sena’nın işi hiç de kolay olmayacaktır. Bu sırada Yamaç, Vartolu’yla barış yapmaya razı olur. Sürpriz bir isim bu barış anına şahit olurken, Yamaç ile Selim arasındaki dengeler de tamamen değişecektir.

ÇUKUR DİZİSİ GENEL HİKAYESİ VE OYUNCULARI

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizide son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş buluşuyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön