MAGAZİN

Çukur 4. sezon 36. bölüm fragmanı yayınlandı! "Durmak yok artık bitti"

Çukur 128. bölüm fragmanı yayınlandı. Finale koşan Çukur dizisinin bu bölümüne Karaca’nın acısını yaşayan Koçovalı kardeşlerin Amca’dan intikam almak için harekete geçmesi damga vuracak.

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Karaca’nın cenazesi herkesi derinden sarsar. İzleyenleri derinden etkileyen sahnede Karaca'nın acısını yaşayan Yamaç gözyaşlarına hakim olamıyor. Duygu dolu bu anlarda Efsun da Yamaç'ı yalnız bırakmıyor.

KARACA'NIN ANNESİ HESAP SORUYOR

Karaca'nın annesi Yamaç'ı bulmaya gelir ve oradakilere Selim'in emanetine bakamadıklarını Karaca'ya sahip çıkamadıklarını söylerken oldukça öfkelidir. Medet Aliço'nun başına bir şey gelmesinden korkarken Sultan Efsun'un kapısını çalar. Vartolu bitmiş bir vaziyetteyken onu bırakmayan Yamaç'a Cumali'de destek çıkar ve abi kardeş sarılırlar.

ÇUKUR DİZİSİ NE ZAMAN BİTİYOR?

Oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstengil ve Rıza Kocaoğlu gibi isimler yer alıyor. Uzun süredir ekran macerasına devam eden Çukur dizisi Mayıs ayında final yapacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
yetmedi mi tabancalı bıçaklı dizi çekimleri.. iyi insan olma, birbirine tahammül gösterme, saygı ve sevgi yükleme konulu eğitici dizilere çok acil ihtiyaç var.. her gün olanlardan ders çıkartılmıyor mu.. herkes kendi kafasına göre takılırsa nice olur haller..
Bu ülke de dizi karekteri öldü diye mevlüt okutuldu sen neyden bahsediyorsun. Bu bitecek başkası başlayacak..
Çiçek taksinin ilk bölümlerine bakıyorum 1990 larda çekilmiş merhamet yardımlaşma aile bağları aileye saygı Ahlak kuralları çok güzel komik ve anlamlı insanlara öğretici bir dizi böyle diziler olsa keşke
saçma sapan bir dizi .bitmesi iyi oldu. topluma kötü örnek bir yapısı vardı. kardeşlik vs hikaye .
Geri Dön