HABER

Çukur 6. yeni bölüm izle: Vartolu, Yamaç'a ne demek istedi?

Çukur 6. bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek. Show TV'nin pazartesi akşamları çok izlenen dizisi Çukur yeni bölümde heyecan yine dorukta. Aras Bulut İynemli'nin canlandırdığı Yamaç, Çukur'da esas hain kim araştırırken Vartolu'nun süprizi karşısında şaşırıyor. Vartolu, Yamaç'a ne demek istedi? Çukur 6. bölüm 2. fragmanında Celasun ile Yamaç'ın müthiş kavga sahnesi heyecanla bekleniyor. İşte Çukur yeni bölüm fragmanları ve özeti...

Çukur 6. yeni bölüm izle: Vartolu, Yamaç'a ne demek istedi?

Çukur yeni bölümü bu akşam Show TV'de ekrana gelecek. Çukur 6. bölüm 2. fragmanında Celasun ile Yamaç arasında geçen kavga sahnesi nefesleri kesti. Celasun son darbeyi vurabildi mi merak ediliyor. İstanbul'un en belalı mahallesi olan Çukur yönetimi için karşılaşan Vartolu ve Koçovalılar ailesi arasındaki gerilim had safhaya varıyor. Vartolu'nun Yamaç'a "Çukur'u bırak da Çukur'un adamı yönetsin" derken ne demek istedi?

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çukur yeni bölümde Yamaç, içlerindeki esas hainin peşine düşüyor. Fakat kesin kanıt bulamadığı için İdris Koçovalı'ya gidemiyor. İsa'nın ölümü sonrasında Yamaç'ın şüpheleri bu sefer Emmi ile Paşa'nın üzerine yoğunlaşıyor. Selim, dikkatleri üzerinde başka yöne çekmek için yaptığı şeyler başarılı oluyor.

Çukur 6. bölümde Sena, Yamaç'ın hiç görmek istemediği ve beklemediği bir yüzünü farkediyor. Sultan Hanım'ın tavsiyelerine pek kulak asmayan Sena, İsa'nın karısı ile aralarında geçen konuşmayı Yamaç'a sorması üzerine hiç beklemediği bir tepki alıyor.

Yamaç, Çukur yeni bölümde Celasun ile bir kavgaya girişiyor. Çünkü Celasun, Koçovalıların bir deposunu soymaya kalkıyor. Fragmanda gözüken ve merakla beklenen dövüş sahnesi sonrasında Celasun, yerden aldığı bir sopa ile Yamaç'a atağa kalkışıyor. Yamaç, bu hareketi görüp kendini koruyabildi mi? Yamaç'a birşey oldu mu?

Yamaç Koçovalı ile Vartolu, bir kez daha karşı karşıya geliyor. Vartolu, bu sefer Yamaç'a bir süpriz hazırlığı içine girişiyor. Vartolu, Yamaç'a "Böyle rock müzik konseri vermekle olmaz. Çukur'u bırak Çukur'un adamı yönetsin" derken ne demek istedi? Vartolu'nun Çukur'daki geçmişi bu bölümde açığa çıkacak mı? Vartolu, Yamaç'a nasıl bir süpriz hazırlıyor? Çukur 6. yeni bölümü aşağıdaki linkten bu akşam 20.00 itibariyle ile online izleyebilirsiniz.

Çukur 6. yeni bölüm izle - 27 Kasım Pazartesi Show TV 20.00

Çukur’un altıncı bölümünden yayınlanan ilk sahne merak uyandırmıştı. Yamaç’ın, kendisinin Çukur’un lideri olduğunu herkese göstermesini isteyen babası İdris’e verdiği tepki ekran başındakileri şaşırttı. Yamaç, babasına “Ben buraya lider olmaya gelmedim baba” diyerek karşı çıkarken İdris’in “Sen buraya aitsin. Artık hiçbir yere gidemezsin. Sadece Koçovalıların değil bütün Çukur’un kaderi senin kaderine bağlandı artık!” sözleri heyecanı arttırdı.

Ay Yapım imzalı Çukur’un senaryosunu Gökhan Horzum yazarken, yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın ve Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Burak Sergen yer alıyor.

ÇUKUR 6. BÖLÜM ÖZETİ

Çukur’un bu akşam ekrana gelecek altıncı bölümünde tansiyon giderek yükselir. İsa’nın ölümünün ardından Yamaç’ın şüpheleri daha da artmıştır. Silah sevkiyatına yapılan baskın Yamaç’ın amca bildiği Emmi ve Paşa’yı baş şüpheliler haline getirir. Fokurdayan bir kazana dönüşen Çukur mahallesinde dengeler sonsuza kadar değişecektir.

Kendini bir anda bambaşka bir dünyanın içinde bulan Sena, Yamaç’ın ilk defa hiç bilmediği yönüyle karşılaşır ve hayatının en büyük şaşkınlığını yaşar. Vartolu ile Selim arasındaki anlaşmanın seyri değişirken, kardeşlerinin aç olduğunu öğrenen Celasun, Koçovalılara ait bir silah deposunu soymaya karar verir. Bu hamlesi onu, Yamaç ile karşı karşıya getirecektir. Çukur’da sözü geçen biri olmak için harekete geçen Vartolu, aynı zamanda Yamaç’ı öfkelendirecek bir sürprizin de hazırlıklarına girişir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön