HABER

Çukur 9. bölümü ile zirveyi kimseye bırakmadı! İşte Çukur son bölümün izlenme oranları

Çukur 9. bölümü ile zirveyi kimseye bırakmadı! İşte Çukur son bölümün izlenme oranları

Çukur 9. bölümü ile izleyicileri ekran başına topladı. Show TV'de pazartesi akşamları ekrana gelen Çukur son bölümde Yamaç mı vuruldu Sena mı vuruldu merak edenler yayın saatinde ekran başına toplandı. İdris ile Sena'nın Serdar'ın elinde kurtarılması heyecanla izlenirken Vartolu’nun annesinin mezarına gittiği ve onunla dertleştiği sahneler izleyenlerin yüreğini sızlattı. Gün sonunda Çukur 9. bölüm, özellikle final sahnesi gecenin en çok izlenilen ve konuşulan olayı oldu.

Çukur 9. bölümü izlenme oranları ile Pazartesi gecesine damgasını vurdu. Pazartesi akşamları ekrana gelen iki iddialı dizi ile kıyasıya yarışan Çukur, zirveye kondu ve son bölümü ile sosyal medyada en çok konuşulan konu oldu. Heyecanla izlenen Çukur 9. bölümde kim vuruldu merak ediliyordu. Ayrıca Yamaç, İdris ile Sena'yı kurtulabilecek mi yada nasıl kurtaracak diye düşünen izleyiciler, Çukur son bölüm yayın saati gelince Show TV karşısında yerlerin aldılar. Sonuna kadar gözleri kırpmadan izlenen dizideki bu durum reyting sonuçlarına yansıdı. Yamaç'ın abisi Kahraman (Mustafa Üstündağ) ile karşılaştığı sahnenin yayınlanması ayrı bir heyecn yarattı. Haberimizden izleyebileceğiniz Çukur 10. bölüm ilk sahnesi ise yeni bölümü şimdiden merakla beklenilmesini sağladı.

ÇUKUR’DA KİM VURULDU?

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un dün akşam ekrana gelen bölümünde Yamaç, Sena ve Serdar’ın arasında silahın patladığı final sahnesi heyecanı tırmandırdı. Çukur, heyecan dolu bölümüyle reytinglerde birinciliğe yerleşerek zirvenin adını değiştirdi.

Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde Serdar’ın, İdris ve Sena’yı kaçırması tüm taşları yerinden oynattı. Yamaç’ın öfkeden deliye döndüğü anlar gerilimi tırmandırırken, izleyiciler büyük bir heyecanla “İdris ve Sena nasıl kurtulacak?” sorusunun cevabını bekledi. Babasını ve sevdiği kadını kurtarmak için harekete geçen Yamaç, hiç beklemediği bir anda Serdar’ı bozguna uğratarak İdris ve Sena’yı kurtarmayı başardı. Ardından Serdar’ı tamamen ortadan kaldırmak için harekete geçen Yamaç, Serdar ile karşı karşıya geldiği anda Sena’yı görmesiyle şaşkınlığa uğradı. Tansiyonun yükseldiği yüzleşmede üçü arasında patlayan silah, akıllarda vurulan kim sorusunu yarattı.

PAZARTESİ AKŞAMLARININ YENİ FENOMENİ: ÇUKUR!

Çukur, dün akşam yayınlanan heyecan dolu bölümüyle reyting sıralamasında zirveye oturdu. ‘Çukur’, AB’de 10.50 izlenme oranı (rating), 22.69 izlenme payı (share), ABC1 20+'da 11.53 izlenme oranı (rating), 24.14 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi. Çukur'un merakla beklenen dokuzuncu bölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler #vurulankim etiketi ile Twitter’da yorumlarını paylaştı. #vurulankim Twitter'ın Türkiye gündeminde 11 saat 45 dakika TT listesinde kaldı. Birbirinden özel yorumların geldiği sosyal medyada izleyicilerin en çok ilgisini çeken bölüm Sena, Yamaç ve Serdar'ın karşı karşıya kaldığı, nefes kesen final sahnesi oldu. Çukur, Somera’nın reyting analizine göre 18 Aralık Pazartesi günü sosyal medyada en çok konuşulan programlar sıralamasında birinci oldu.

ÇUKUR'DA MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ SÜRPRİZİ!

Bölümde Serdar, Vartolu ve Celasun’u da kumarhanede rehin olarak tutarken Celasun’un tehlikeli planı ikilinin oradan kurtulmasını sağladı. Sultan’ın eve gelen Sena’ya bir anne olarak yaklaştığı duygu dolu anlar ekran başındakileri derinden etkiledi. İlk bölümde hayatını kaybeden Kahraman’ın (Mustafa Üstündağ) yıllar sonra Yamaç’la karşılaştığı anı gösteren flashback sahnesi de izleyiciler için büyük bir sürpriz oldu. Yamaç ve Serdar arasındaki dövüş sahnesi ise ekran başındakilerden tam not aldı.

ÇUKUR 10. BÖLÜM İLK SAHNE

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede Yamaç’ın, Vartolu ile ilgili bildiği gerçekleri babası İdris’le paylaştığı ve İdris’in kutsal emanetlerini oğlu Yamaç’a verdiği anlar heyecan yarattı. İzleyiciler yeni bölümde “Vartolu’nun geçmişi tamamen aydınlanıyor mu?” sorusunun cevabını büyük bir merakla bekleyecek.

Çukur’un merakla beklenen onuncu bölümü 25 Aralık Pazartesi günü saat 20.00'de Show TV'de!


Geri Dön