'Çukur'daki dövmenin sırrı ne?

Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal ve Perihan Savaş'ın rol aldığı Çukur yayınlanan iki bölümüyle dikkatleri üzerine çekti. Dizideki karakterlerin birçoğunda bulunan dövme ise merak uyandırdı.

'Çukur'daki dövmenin sırrı ne?

Sezona iddialı bir başlangıç yapan Çukur dizisinin ilk iki bölümünde yer alan üçgen ve noktalardan oluşan dövmeler izleyiciyi meraklandırdı. Peki sosyal medyada çok konuşulan bu dövmelerin sırrı ne?

,2l4eNlTWK0q9JHBSrwfYSg

Dövmeler mahallede yaşayan birçok kişide bulunuyor ve Çukur’dan olanların birbirlerini tanımasalar da birbirlerini bilmelerini sağlıyor.

,B-DwkMsPLUC-o5qpqap0RA

Geçtiğimiz haftanın finalinde Çukur'un sahipleri olarak bilinen Koçavalı Ailesi'nin baş düşmanı Vartolu Sadettin karakterine hayat veren Erkan Kolçak Köstendil'in de sırtında aynı bu dövmenin olması kafalarda soru işareti bıraktı.

,FQWqpldSokCWG_hTBc8Eeg

Dizinin Muhittin'i Nebil Sayın Çukur sakinlerine bu dövmeleri yapan karaktere hayat veriyor. Sayın dövme hakkında şu açıklamayı yaptı: "Çukur’un ilk bölümünde duvarlarda görülen, üçgen ve noktalardan oluşan sembol şimdiden dizinin başrollerinden biri haline geldi. ‘Çukur’dan olanların birbirlerini tanımasalar da birbirlerini bilmelerini sağlayan Berber Muhittin’in yaptığı bu dövme pek çok gizemi aydınlattığı gibi akıllarda yeni soru işaretleri bırakacak. Sürprizler, seyircileri şaşırtacak!"

,j6lwHIcV00GB1mn_bSW5CQ

‘Çukur’un simgesi olduğu anlaşılan dövmeyi Vartolu Sadettin'in sırtında görenler Varto'lu ile Koçavalı Ailesi arasında bir bağ olabileceği ihtimali olarak yorumlandı.

,BIhSURBNeU6uWHClKSjBcw

Dövme ile ilgili detaylar ilerleyen bölümlerde netleşecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler