Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Türkiye tarihinde bir ilk

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Rize mitinginde halka seslendi. Erdoğan, ''Çalışmalar başladı. Ülkemizde ilk defa hibrit ameliyathane de yer alacak. Bu hastanemiz yakın coğrafyamızdan gelecek yabancı hastalara da hizmet verecek. '' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Türkiye tarihinde bir ilk

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ovit Tüneli açılış töreninin ardından Rize mitinginde konuştu.

İşte Erdoğan'ın açıklamalarından satır başlar;

Anayurdum, baba ocağım Rize'ye soruyorum; 24 Haziran'da güçlü meclis için şahsımı ve AK Parti'yi desteklemeye hazır mıyız? Rize kararını çoktan vermiş. 24 Haziran demokrasi bayramımız şimdiden hayırlı olsun. Türkiye'nin dört bir yanında bizim hemşehrimiz var mı? Hepsini tek tek telefonla arayacaksınız. Yurtdışını arayacaksınız.

Trabzon'a uğradım orası da hınca hınç doluydu. Ardından bölgemizin bir buçuk asırdır hayalini kurduğu devasal projenin açılışını yaptık. 2012 yılında ilk kazmayı vurduğumuz Ovit Tüneli'nin açılışını yaptık. Maliyeti 1.5 katrilyon, 6 yılda bitti. Buradan emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Arabayla tünelin içerisinden gittik, geldik. Ama ne güzellik, ne mutluluk. dünyada bu eşi benzeri az olanlardan.

İNCE'YE 'BEYAZ TÜRK' YANITI

Çıkmış diyor ki, ‘Ben zenci Türklerdenim Erdoğan beyaz Türk’ Yahu ne dersen de bunlar tutmaz. Ben bu ülkenin has evladıyım. Hiçbir zaman 'Beyaz Türk' olmakla övünmedim. Bu milletin hizmetkarı olarak övündüm.

Bakanlıkta evrakları incelediler (Kılıçdaroğlu) 'ben de okudum gördüm ki FETÖ'nin Türkiye'ye gönderilme noktasında üzerine düşeni yapmıyor' her zaman doğruyu söylemez bunu da söyleyeyim. Muhalefet şehir hastanelerini kapatmanın vaadini verirken biz ekonomimizi yüzde 7.4 oranında büyüttük.

'KORKAKLAR ZAFER ANITI DİKEMEZ'

Bay Kemal, Bay Muharrem'i başından savmak için aday yaptı. Biz, Allah'ın izniyle cari açığı falan hallederiz. Ülkemizin şu an en büyük açığı muhalefet açığıdır. Onu da halledeceğiz. Muhalefet milletin önünü açacağına sürekli paçasından çekiyor. Milletimiz böyle bir muhalefeti hak etmiyor. Sen tanklardan kaçtın korkaklar zafer anıtı dikemez.

Ülkemizin 16 yılda müspet yönde mesafe alamadığı tek alan, muhalefetin kalitesi ve kalibresidir. Son zamanlarda muhalefetin adayı milliyetçi, muhafazakar, mütedeyyin kesime şirin gözükmek için adeta 40 takla atıyor. Başörtüsü özgür olmasın diye imza atan bay Muharrem, bugün seçim meydanlarında olmadık taklalar atıyor.

"BAY KEMAL BAŞKA KONUŞUYOR, BAY İNCE BAŞKA KONUŞUYOR"

Bay Muharrem Edirne'deki terörist destekçisini yargıdan kurtarmak için bir şeyler yapmaya çalışırken biz vatandaşımızı yol eziyetinden kurtardık. Bay Muharrem, ABD'den gelecek yeni telefonu bekleyedursun biz, dün Azerbaycan, KKTC, Ukrayna, Sırbistan cumhurbaşkanlarıyla beraber Türkiye bölgesini, enerji merkezine dönüştüren TANAP Projesi'ni hayata geçirdik. Bunlar neyin hayır neyin şer olduğunun da farkında değil. Amerika ile uğraşırken varsa şunu bir çıkarın ya Bay Kemal başka konuşuyor, Bay İnce başka konuşuyor.

"MEYDANLARDA OLMADIK TAKLALAR ATIYOR"

Ülkemizin 16 yılda müspet yönde mesafe alamadığı tek alan, muhalefetin kalitesi ve kalibresidir. Son zamanlarda muhalefetin adayı milliyetçi, muhafazakar, mütedeyyin kesime şirin gözükmek için adeta 40 takla atıyor. Başörtüsü özgür olmasın diye imza atan bay Muharrem, bugün seçim meydanlarında olmadık taklalar atıyor. (Başörtüsü konusunda) Neler yaptığınızı biliyoruz. Bunun adı siyaset değil, bunun adı takiyedir, omurgasızlıktır, iki yüzlülüktür.

ERDOĞAN'DAN MÜJDE!

Çalışmalar başladı. Ülkemizde ilk defa hibrit ameliyathane de yer alacak. Bu hastanemiz yakın coğrafyamızdan gelecek yabancı hastalara da hizmet verecek. İhtiyaç sahiplerini asla kaderlerine terk etmedik. Rize'nin 2050 yılına kadarki içme suyu ihtiyacı karşılanacak. Rize-Artvin havalimanı 2021'de hizmete açılacak. Organik çaya geçeceğiz

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Ulkemın has evladı sarayda yaşıor. kimsenın hesabını soramadıgı ortulu odenekten GUNDE 6.7 MILYON TL harcıyor, camiye 46 araç 1 helikopterle gidiyor. T A M A M.
İnce bir de özgürlükten bahsediyor.2006 da Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı adayı olmasında,2008'de Kamuda başörtüsü meselesinde takındığı tavır ortada.Ayrıca bununla ilgili bir çok video var.yeniden 28 şubata dönmeyi arzulayanların adayıdır Muharrem.
reis vermiş ayarı yine. Kılıçdaroğlu bile İnce nin seçilmesini istemiyor söylediklerini ağzına tıkıyor. Bizim burdaki andavallarda hem KK nın hemde İnce nin peşine düşüyor. iyide ikiside içten içe birer düşman nasıl ikisine bir oy atabiliyorsun ki? neyin kafası bu? İnce nin yalanları gün gibi ortada. Halkı kandırıyor. Kanmayın kardeşim ne hakkınızı ne başörtünüzü savuncak. Eski günlere geri getirecek bizi kanmayın!!!
RECEP TAYYİBİN ALENİ SUÇLARI: 1. Ergenekon ve balyozda cemaati kullanarak,kendi ordusuna kumpas kurma. 2. cemati kullanarak,hakimlere emir vererek ilker başbuğu hapsettirmek. 3. 17 aralıkta rüşvet alan akp li bakanları korumak. 4. şu anda idlibde olan suriyedeki teröristlere silah göndererek 1 milyon müslümanı öldürtmek.egede aylan bebeği boğdurmak. 5. çözüm sürecinde pkk ya dokunmayarak,vatana ihanet. 6. kozmik odayı düşmana açarak vatana ihanet. 7. ülkeyi cemaate teslim etme.15 temmuz darbesi ortamını hazırlama. 8. ülke vatandaşlarını ırk,din,mezheplere bölme. 9.ANAYASAYI YIKMAK.
geç geç...16 yıldır halk yeni mi aklınıza geldi
adamsin REIS DEVAMMMMMM )
Ekonomi yüzde 7,4 büyüyor ama nedense dolar ve euroda büyüyor... Ayrıca koyunlarda büyüdü biraz akıllandılar... Bye Bye happiness...
Akp seçmeninin çoğuna neden akp diye sorulduğunda yol yaptı hava limanı yaptı köprü yaptı v.b cevap veriyor seçmenin büyük çoğunluğunun ekonomiden v.s yönetimden haberi ve bilgisi yok.
bir lokma + bir hirka = gemi-cikler, 1100 odalı saray, , 300 odalı yazlık, 3000 koruma, 17 lüx makam ucagı,156 lüx makam arabası,vs,vs..çalıyorsa benim paramı çaliyor diyen koyun lar! 16 sene de birbirine kin duyan toplum! %50 benim diyen HAS EVLAT!
adalarında yunan cirit atıyor, coğrafyanda haçlı cirit atıyor, ekonomin alt üst olmuş, hizmet dediğin köprü tüneli yapan sen değilsin, cavura tezgah açtırıp ülkenin belki 50 yılını ipotek vermiş, sağlık sistemi özelleşmiş, satılmadık kamu malı bırakmamış, ithal ikameye dayanmış, tarım hayvancılıkta yarı yarıya dışa bağımlı hale gelmiş hala daha konuşuyor zerre kadar da yüzü kızarmıyor. bir laf söylüyor dinleyenler alkışlıyor, 2dk sonra tam tersini söylüyor aynı kişiler tekrar alkışlıyor. durumun izahı zor, Allah bu milletin yardımcısı olsun.
Geçmişteki videolara bakacak olursak siz zararlı çıkarsınız bence
Arkadaş tarım bitik,soğan yaz geldiği halde 5tl,patates 5 TL olmuş,sofrada yolların asfaltını,köprülerin betonunu yemiycez,fabrikalarda ortalama 4000 TL ye çalışan 4 milyon kişi kapatmaları yüzünden işsiz kaldı,yada askeri ucretli
atma Receeppp
GÜNÜN 24 SAATİ YALAN SÖYLEYEN BİRİNE KİM İNANIR? İNCENİN MİTİNGİNDE TÜRK BAYRAĞI YOK DEDİN. MEYDAN GELİNCİK TARLASI GİBİ KIPKIRMIZIYDI. https://ichef.bbci.co.uk/news/660/cpsprodpb/16D93/production/_101978539_incemuharrem.jpg
DİNİ EĞİTİM VEREN OKULLARDA İMAM HAİPLERDE ÇOCUKLARA NELER YAPILIYOR BÖYLE MÜJDE VERİLİR. BEN ÇOCUKALRIMI HİÇ EĞİTİM ALMASALAR GÖNDERMEM . ÇOCUK OKULDAN TİKSİNEREK GİDİYOR . BURDA NELER OLDU OLUYOR ACABA DİYE. EĞİTİMİNİZİ SEVİYİM.ÇOCUKLARIM BİLE BU ÜLKE OKULUNDA OKUDULAR DENİLMESİNİ İSTEMİYOR.ÇOCUK BU ÇOCUK.OKUMSI VAR İNERNETİ BİLİYOR FAKAT.OKUYOR. OKUDUĞU ŞEYDEN SONRA BEN NE RDE YAŞIYORUM NASIL BİR ÜLKEDEYİM NEYİ YÖNEİYOR BUNLAR DİYE BİR DÜŞÜNCE FIRTINASI ESİYOR. . NE DEYİM ALLAH KURTARSIN.GÜZEL GELECEK BİZİ BEKLİYOR....
YABANCILARA BELEŞ YERLİYE PARAYLA .
eyvahhhh kek ustası erduvan yine bir ilke imza atacak sıkı durun :)
Diğer Haberler