Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak! AK Parti'de kritik tarih 6 Mayıs

Abdulkadir Selvi, bugünkü "İşte Erdoğan’ın açıklayacağı manifesto" başlıklı yazısında, AK Parti'nin seçim beyannamesi ve manifesto hazırlıklarına başladığını aktardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, seçim kampanyasını 16 Nisan referandumundan hemen sonra başlattığını ifade eden Selvi, AK Parti'de seçmenin yüzde 10-15’i kararını seçim sürecinde verdiğini ve bu nedenle seçim kampanyasının önemli olduğunu yazdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak! AK Parti'de kritik tarih 6 Mayıs

AK Parti'de 24 Haziran seçimleri için önemli çalışmalar yapıldığını belirten Selvi, bir heyetin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 6 Mayıs’ta İstanbul il kongresinde açıklayacağı manifesto üzerinde çalıştığını aktardı. Manifestonun sadece Türkiye’ye değil, dünyaya dönük bir söylem olacağını ifade eden Selvi, "AK Parti ileri bir tarihte bir de seçim beyannamesi açıklayacak" dedi.

AK Parti yöneticilerinin "Manifesto yeni sistemin ruhu ve söylemi olacak. Yeni sistemin hangi değerler üzerine inşa edileceği açıklanacak. Seçim beyannamesi ise bunun nasıl gerçekleştirileceğine dönük yapılacakları anlatacak" dediğini aktaran Selvi, manifestonun yeni sistemin pusulası, seçim beyannamesinin ise yeni eylem planı olarak duyurulacağını belirtti. Selvi, yazısında "AK Parti reformlarla büyüyen ve reformlarla Türkiye’yi büyüten bir parti. Yeni dönemin manifestosunun daha çok özgürlük, daha çok demokrasi, daha çok refahın üzerine oturtulması heyecan verici. Çünkü AK Parti’nin esas hikâyesi burada yatıyor. AK Parti yeniden esas hikâyesine dönüyor diyebilir miyiz?" ifadesini kullandı.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 57 yorum
"Daha çok özgürlük, daha çok demokrasi, daha çok refah" Bizi çok zor günler bekliyor.
16 yıldır yapamadıkları neyi vaad edecekler acaba? Yaptıklarına karşılık hâlâ neyi yapamadık diyecekler? Türkiye Cumhuriyet’i tarihinin en çok yetkisine sahip iktidar olarak hâlâ ne eksik şunuda bize verin diyecekler? Ekonominin bu rezilliğini,dost komşusuz kalmış bir Türkiye’nin bu durumunu, Demokrasinin göz yaşlarını nasıl açıklayacaklar? En önemli soru;kim bunlara hâlâ kanıp oy verecek?
Abdulkadir Selvi iyi yaşamalık yapmış. Şimdi bu adamın maaşınada zam yaparlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler