Cumhurbaşkanı Erdoğan çorbacıya gitti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, akşam saatlerinde Ak Parti İl Başkanlığı'nda toplantıya katıldı. Erdoğan ardından Etiler Nispetiye Caddesi üzerinde bulunan Sarıhan Gusto adlı ünlü çorbacıya geçti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İBB Başkanı Mevlüt Uysal, milletvekilleri ve Ak Parti İl Başkanlığından yöneticiler katıldı.

ÇALIŞANLARLA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Yaklaşık 1 saat kalan Erdoğan buradan ayrıldı. Restoran çıkışında Erdoğan çalışanlarla fotoğraf çektirdi. Erdoğan daha sonra Kısıklı'daki evine geçti.

SARIHAN DAVET ETMİŞ

Sarıhan Gusto'nun sahibi Cemal Sarıhan'ın, Boğaziçi Üniversitesi mezunları programı sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çorba içmeye davet ettiği öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
Bundan sonra Saruhan çorba içmek yok ????
çorbacıya değil pazara git bakam bi kere
Garibanın babası bunlar size çok yakışıyor reis
garibanın babası tabi bir tek garibanların anasını belliyo zenginin kardeşi garibanların babası.
yemek onun işi..
yalandan kim ölmüş ÇORBA HAAA DÜŞÜNDÜRÜCÜ
Adam gibi Adam Cumhurbaşkanı Erdoğan durdurak bilmeden çalışıyor. Helal olsun.
Aa çok ayıp rte çorbacıya nasıl gitmiş alışık değildir şimdi havyar kalamar karides jambon verin abime 2000 tllik bardaklarıda yok aa nasil icmis o ucuz bardaktan su belediye suyunlan ellerinimi yıkamış gül suyu getirin durqmaz simdi
zannetmeyin ki malum şahıs parayı cebinden vermiştir; örtülü ödenekten felandır o para
Memleket çorba olmus içen yok
Bazı kanı bozuklar sanki birileri tarafından para ile tutulmuşta ERDOĞAN'la alakalı her haberin altına abuk sabuk yorumlar yaparak o kücük akıllarınca karalamaya çalışıyorlar ulan gereksiz ahmaklar Türkiye Cumhuriyeti Kuruluğundan bu yana ERDOĞAN kadar akıllı, ferasetli, dik durmasını bilen bi lider daha görmedi bre ahmaklar! REİS tabiri caizse Türkiye denen 10. sınıf ülkeyi çağ atlatıp yeniden inşa etti! Zihniyeti bozuklar her haberin altına zihniyetinizin pisliğini yanstıp duruyorsunuz inadına ERDOĞAN ulan! Erdoğan yaşadıkça Türkiye Cumhuriyetinin başında olmaya devam edecek sokun kafanıza!
@toz_pembe_dusler kısaca "ben tayyibin g.tünün kılıyım de bitsin be kardeşim ne uzatıyon...
@toz_pembe_dusler kemiklerin yola çıktı.iyi sıyırmalar
Tayip bey damat nerdeyse aile bakanı şeçildiğinden beri bakan hanım diplerinde tam gazeteci işi aslında ama malesef memlekette kalmadı onuda hükümete ithal edecek en sonunda
afiyet olsun reis
çorbayı zehir kontrolünü yaptırmadan nasıl içmiş.çok cesur vallahi
sayin cumhurbaskanim kit lerin ustunu cizmeyin lutfen hala.bir.umidls.bekliyoruz
çorba içmiş alt tarafı hebr edip getirilmesi karşımıza anlam veremiyorum...o onu dedi bu bunu dedi , çorba içim selfiler gerçek haber isitoyruz yurttan ve dünyadan , göstermelik li bir siyaset istemiyoruz..artık yaşlandı dede oldu , kenara geçsin , geçn nesiller gelsin yeterince aktif değil olanlarıda rakip göndermiş biri
corbacıya değil kandile gidecek yürek var bu adamda erdoğana laf eden gafiller dönünde bi liderlerinize bakın
çorba deyip geçmek yanlış olur! üstelik etiler de...
reis çorbayı seveeerr!!!
halkın adamı
vay reis sende parayı buldun 3 tl lik corbaları beğenmiyorsun daha.
Diğer Haberler