Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Kraliçe Elizabeth' sorusuna Abdullah Gül'lü yanıt

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere temasları sırasında Kraliçe 2. Elizabeth ile görüşmesine ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İngiltere temaslarını Londra’dan ayrılmadan önce beraberindeki gazetecilere değerlendirdi. Erdoğan, Kraliçe 2. Elizabeth ve Prens Charles ile görüşmelerinin çok verimli ve dostane geçtiğini, yatırımcılara Türkiye’nin yatırım dostu bir ülke olduğunu anlattıklarını vurguladı.

Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal, Milliyet'teki bugünkü yazısında Erdoğan’ın “Kraliçe 2. Elizabeth ile yaptığınız görüşmeye dair izleminizi alabilir miyiz?” sorusuna verdiği yanıtı aktardı.

Erdoğan’ın soruya 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü işaret ederek yanıt vermesi dikkat çekti. Erdoğan şunları söyledi:

“Kraliçe 92 yaşında olmakla birlikte dehşet derecede bir hafızası var. Hafızası o yaşa göre son derece iyi. Abdullah Bey’in Cumhurbaşkanı, benim Başbakan olduğum dönemde, biliyorsunuz Türkiye’yi ziyaret etmişti. O ziyaretini, o vesileyle yaptığımız görüşmeyi tüm ayrıntılarıyla hatırlıyor. Ayrıca yaptığım bu ziyaretteki temaslarım hakkında da tafsilatlı biçimde bilgi sahibi olduğunu gördüm. Konulara çok iyi hakim olduğunu, her şeyi dingin biçimde anlattığını müşahede ettim.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
yani ülkeme benden - bizden daha hakim.
Bugün ORTADOĞU KAOS içinde ise,dünya da insanlar savaşa sokuluyorsa bunun ilk suçlusu bu kraliçe ve ailesidir.
Kraliçeye yaranmak için vermiş ayarı
kandırılan ve unutan sizlersiniz. yerse!
Onun için ki nişane verdi sana ! Tüm uşaklarına verdiği gibi öyle mi !
elizabethe devam.
helal olsun bizim akp genel başkanına bir bakışta kraliçenin bunamadığı raporunu vermiş.muayene faturası kestimi acaba?
İngilizlerle kıbrısı elden çıkarma planı yapmamışsanız iyidir, Bir lider ne zaman ingilizle otursa ya teslim olur yada verip kalkar, tarihte bunun ortası hiç yaşanmamıştır
Haber Bakara süresinin 282. ayetine aykırıdır.
eee tabiii nolacak fatura ödeme derdi yok aybaşı nasıl gelir derdi yok stres yok başka ne düşünecek.
PAPA ile ailecek fotoğraf karelerinde yer alan kraliçeden israilden liyakat madalyası alandan TÜRK milliyetçiliğini ayaklar altına alan sonsuzdan TÜRK milletine HAYIR gelmez...
bu yaşta elizabeth mi olur ya
Diğer Haberler