Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Reza Zarrab açıklaması

Geçtiğimiz günlerde Reza Zarrab New York’ta yanında bir kadınla suşi yerken görüntülenmişti. Bu konuyla ilgili gazetecilerin sorusunu yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, masadaki kadının Zarrab'ın avukatı olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Reza Zarrab açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Azerbaycan dönüşü uçakta gazetecilere açıklamalarda bulundu. Erdoğan Reza Zarrab'ın New York’taki meşhur bir restoranda yemek yerken görüntülenmesinin ardından, davayı yakından takip eden Amerikalı hukukçuların Zarrab'ın serbest kalmasının hukuken mümkün olmadığını söylemelerine ilişkin şunları söyledi:

"YANINDAKİ KADIN AVUKATI"

“Zarrab'ın serbest kalması mümkün değil, mümkün olur mu? Bir taraftan öyle diyorlar, şu diyorlar, kelepçeli diyorlar ama demek ki orada bu kelepçelerin dışında başka kelepçeler de var. Demek ki o hukukçular bu işi iyi bilmiyor, çünkü görüntülendiği yanındaki bayan onun avukatı zaten.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
ADAMI ÖNCE HAYIRSEVER İŞADAMI YAPTINIZ.A HABER TV YE ÇIKARIP,KAHRAMAN OLARAK KONUŞTURDUNUZ.ABD DE TUTUKLANDIKTAN SONRA DAMADI VE BİNALİYİ KURTARSIN DİYE GÖNDERDİNİZ.ABD YE KEZ NOTA VEREREK HATIRINI SORDUNUZ.BÜLBÜL GİBİ ÖTÜNCE VATAN HAİNİ YAPIP,TÜRKİYE DEKİ MALLARINA EL KOYDUNUZ.
Milli kahraman o ! yeni Türkiye nin Milli kahramanı..
bay recep tayyibin hayır sever işadamı dediği pislik amerikan hırsızı değil mi bu adam
Bizde yedik . şeker fabrikalarının karşılığı sarraf denen hırsızın dışarda olması işte gayet açık
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler