Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı eleman arıyor! İşte başvuru şartları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Twitter hesabından yeni personel alımı yapacaklarını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı eleman arıyor! İşte başvuru şartları

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, sosyal medyadan "BAYRAKTAR TB2 & AKINCI takımı seni bekliyor!" başlığıyla yeni personel alımı yapacaklarını duyurdu.

BAYRAKTAR: TAKIM SENİ BEKLİYOR

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı Selçuk Bayraktar, sosyal medya hesabından iş ilanı verdi. Selçuk Bayraktar, "BAYRAKTAR TB2 & AKINCI takımı seni bekliyor!" başlığıyla yeni personel alımı yapacaklarını duyurdu.

Bayraktar, başta İHA pilotu olmak üzere bir çok alanda personel alımı yapacaklarını duyurdu. İHA pilotu olmak isteyenlerin taşıması gereken şartları şu şekilde sıraladı:

Üniversitelerin/Yüksek Okulların Pilot Eğitimi, Elektronik, Elektrik, Makine, Uçak vb. bölümlerinden mezun veya ilgili alanda görev yapmış tecrübeye sahip,

Tercihen PPL lisansına sahip,

Temel havacılık bilgisine sahip olan,

Temel seviyede elektronik ve mekanik bilgisine sahip,

Tercihen İHA operatörü veya İHA operatörlük kariyeri düşünen,

İleri seviyede İngilizce bilen,

Uzun süreli yurt içi/yurt dışı çalışma engeli olmayan,

İstanbul dışında eğitim, test, kurulum veya uçuş vb. çalışmalarda bulunabilecek,

Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,

Askerlik hizmetini tamamlamış veya askerlik mükellefiyeti olmayan,

Tercihen benzer görevlerde deneyim sahibi takım arkadaşları aranmaktadır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 55 yorum
Senin biraz elle tutulur yüzüne bakılabilir halin var ama diğerinin pis pis sırıtması alaycı alaycı gülmesi yokmu vallaha evlat olsa sevilmez..!
@filinta_2014 AL BİRİNİ VUR ,ÖTEKİSİNE
@filinta_2014 berkuyut adamın yaptığı hizmeti kurtardığı hayatı kimse yapamadı bizi israil heronlarından kurtardı sinek gübi iha siha var artık doğuda
@srkcn11 BAZILARI SADECE KÖRÜKÖRÜNE HASEDİ SEVER
oğlum uçak müh inanılmaz şekilde çok zor şartlar altında okuttum mezun oldu THY nin personel alımı vardı sınava girdi çok iyi dereceyle kazandı fetöcü olmadığımız için mülakata bile almadılar burayada menzilcileri süleymancıları alın hakkımı helal etmiyorum etmeyeceğim ateşiniz bol olsun çocuklarınızdan çıksın ne ben ne çocuğum sıkıntı çekmeden dile kolay 5 sene okutabilirdim çağırdılar yanlarına kabul etmedi ama işede onlar yerleşti sonra ağlama duvarııne istedinizde vermedik haram olsun hakkım
@rustu_kazak_1971 SANKİ BANA NASA OLMUŞ.KIYTIRIKTAN BİR İHA YI NE KADAR BÜYÜTTÜLER.UNUTMAYIN YIL 2019 UZAY ÇAĞI.BUNLAR BİR DANDİK PLANÖR YAPMIŞ BİR KAMERA YERLERŞTİRMİŞ.YOK ŞÖYLE YOK BÖYLE.
@rustu_kazak_1971 onu da onlar yapmadilar zaten projeyi caldilar. hirsizlik kanlarinda var!
@berkuygurc bir şeye başlamak için önce basitini yapmak gerekmez mi kıytırıkta olsa (ha sizinki sadece tayyip düşmanlığı diğer damadı bende hiç sevmem)
muhakkak FETO bulaşıği yada gezi bulaşığı vardır değilse alırlardı....okulda oğlunun yanında mıydın....
whatsap grubunda böyle bi eleman bulamadılar sanırım
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler