HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Diyarbakır'ı ziyaret edecek (Erdoğan Diyarbakır'da hangi müjdeyi açıklayacak?)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Diyarbakır'ı ziyaret ederek açılış törenlerine katılacak. HDP İl Başkanlığı binası önünde oturma eylemlerini sürdüren Diyarbakır Annelerini de ziyaret edeceği öğrenilen Erdoğan'ın yeni bir müjdeyi açıklaması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Diyarbakır'ı ziyaret edecek (Erdoğan Diyarbakır'da hangi müjdeyi açıklayacak?)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2,5 yıllık aranın ardından 9 Temmuz bugün Diyarbakır'a giderek vatandaşlarla bir araya gelecek.

AK Parti Diyarbakır Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'na katılacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan; Bismil Ovası Tarımsal Sulama Tesisleri, Diyarbakır Tekstil OSB 30 Fabrika, 4. Otosanayi Sitesi ve yapımı tamamlanan diğer projelerin açılış töreninde yer alacak.

Günübirlik gerçekleştirilecek ziyarette Erdoğan'ın, Cuma namazını Diyarbakırlı vatandaşlarla birlikte kılması beklenirken, Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanının saat 17:00'de Diyarbakır Valiliği önünde halka hitap edeceğini söyledi.

ERDOĞAN HANGİ MÜJDEYİ VERECEK?

Erdoğan'ın HDP İl Başkanlığı binası önünde oturma eylemlerini sürdüren Diyarbakır Annelerini ziyaret etmesi de beklenirken, burada yeni bir müjdeyi açıklayacağı öğrenildi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MKYK toplantısının ardından yaptığı açıklamada "Sayın Cumhurbaşkanımız, anneleri Ramazan'da kabul etti. Şimdi onlarla yine bir araya gelecek. Bu sefer anlamlı bir buluşma olacak. Kadın vekillerimizin daha yoğun bir talebi olduğunu görüyoruz. 10 bine yakın yurttaşımız bu anneleri ziyaret etti. İnşallah yakında başka müjdeler de verecek. Kapsamlı bir Diyarbakır programı gerçekleşecek." ifadelerini kullanmıştı.

CELIK

Türkiye'de terör operasyonları başarıyla devam ederken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, çocukları teröristler tarafından dağa kaçırılan anneleri mutlu edecek bir haber vermesi bekleniyor.

EN SON ZİYARET MART 2019'DAYDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır'ı son olarak 31 Mart yerel seçimlerinden önce 9 Mart 2019'da ziyaret etmiş; seçim mitinginin yanı sıra TÜGVA 5. Gençlik Buluşması'nda Diyarbakırlı gençlere hitap etmişti.

AK PARTI


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 71 yorum
Her müjde sonrası elektriğe suya doğalgaza zam geliyor valla artık müjde vereceğiz deyince insan korkmaya başlıyor ne olur ben şahsen müjde felan istemiyorum sadece zam yapmayın yeter bu bir ricadır
2023 yılı en güzel müjde olacak az kaldı
reis neye mujde vereceğini söyle de zam gelmeden stoklayalim az
Çok haklısınız gerçekten
Merak etmeyin petrol bulduk yine
buldugu herşeye zam yapiyorki yarın bak biz çıkardık %50 indirimli dicek ama aynı fiyata gelecek tabi büyük bir kesim bunu yicek
reis yine zam müjdesi verecek. Zam müjdesi verirken bile adam oyle göz boyuyor ki milleti meydana topluyor, ustelik kendini alkislatmayi da basariyor helal olsun.
yıkılmadık ayaktayız msj
Geri Dön