Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla yayımlandı! Flaş atama kararı!

Gençlik ve Spor Bakanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla yayımlandı! Flaş atama kararı!

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcılığına Halis Yunus Ersöz, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Emre Topoğlu, Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğüne Recep Ali Er atandı.

Ayrıca söz konusu atama kararları ile Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğüne Mehmet Ata Öztürk, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğüne Ahmet Dilsiz, Personel Genel Müdürlüğüne Engin Yalçın, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına Mehmet Akif Bağır getirildi.

Rehberlik ve Denetim Başkanı Mehmet Haluk Uçkun görevden alınarak bu suretle boşalan Rehberlik ve Denetim Başkanlığına ise Hasan Davulcu'nun ataması yapıldı. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
sevgili mynet, bu yorumu yayınarmısın bilmiyorum, amamerak ediyorum Cumhurbaşkanın 100 haberinden 99 unda yorum kısmı kapalı neden? Siz şimdi tarafsızmı sın cidden?
@sarisumurat çok haklısın.... çok... milletin Reise duyduğu 'minnet duygularını' ifade etmesini engelliyorlar....
@sarisumurat atama yaptı dıye mınnet duygularını mı sopluyeceksın:) bı de şu yapılan zamlara teokı gosterseb zararına soğan bıber satıp o zararı benzın mazot dan cıkartma desen
BİZİM MECLİSİ HÜKÜMET KENDİ HALKINI KANDIRIR YALAN SÖYLER ONLARI İSE BÜTÜN DÜNYA KANDIRIR !!!! NEKADAR BECERİKSİZ VARSA BAŞIMIZDA !!!! ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@sarisumurat anca annesi babası minnet eder atananların.
Bir gece ansızın gelir imzamı atar ve istediğimi istediğim kuruma atarım. -RTE-
baskanlik sistemiyle burokrasi ortadan kalkti turkiye saha kalkti. sadece ekonomi egitim alaninda cok cok kotuyuz diger konularda inanilmaz iyiyiz(yol,kopru vb gibi) onlardanda gecmesek gormesek yinede bizim kopruler valla her ay parasini gonderiyoruz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler