Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla yayımlandı! Flaş atama kararı!

Diyanet İşleri Başkanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kuruluna ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre, Diyanet İşleri Başkanlığında açık bulunan İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğüne Akif Pusmaz, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Mehmet Bilgin, Burdur İl Müftülüğüne ise Enver Türkmen atandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığına Ulaş Gönen Kırlı'nın ataması gerçekleştirilirken, Amasya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Bilal Eken, Hakkari İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Ali Elgin getirildi.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu İkinci Başkanlığına Selamettin Ermiş atanırken, üyeliklerine ise Ahmet Kılıç, Nurettin Şar ve Rıdvan Kahveci getirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Celil Güngör ile Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Hayati Cankaloğlu ise görevlerinden alındı. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
HERŞEYİ YAPABİLİYORSUN NEDEN HDP Yİ KAPATMIYORSUN YETKİ VAR ELİNDE YA KAPAT YADA MEYDANLARDA YOK HDP ÖYLE YOK BÖYLE DİYİP HALKIN AKLI İLEOYNAMAYIN.HDP PKK SİZİN SİYASİ KOZUNUZDUR BUNU HERKES BİLİYOR HER SIKIŞTIĞINIZDA BUNLARI KULLANIP HAKLI OLUYORSUNUZ SAF HALKIN GÖZÜNDE OLAY BUDUR BU KADAR NET
imamları atamıştır..heryer liyakatsız kalitesiz iş bilmez insanlarla doldu..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler