Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla yayımlandı! Görevden alındılar!

Sanayi ve Teknoloji, Ticaret, Tarım ve Orman bakanlıkları ile bazı kurumlara ilişkin atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'den ilan edildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla yayımlandı! Görevden alındılar!

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında açık bulunan Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğüne Mustafa Erdoğan, başmüfettişliklere Dilşad Akal, Duygu Çelgin, Halil Berker Kanmaz, Sercan Peşan, Turgut Aktürk, müfettişliklere Gözde Gelen Mermer, Hazal İrem Gögüş Gülser, Melike Baş, Muhammet Sağlam, Ömer Rüştü Bozdağ, Semiha Koçak Gülhan ve Yusuf Gülhan atandı.

Tarım ve Orman Bakanlığında açıkta bulunan müfettişliğe Eyyüp Baltaş, Bakanlığa bağlı Et ve Süt Kurumu Müdürlüğü Yönetim Kurulu üyeliğine Hasan Hüseyin Aydemir getirildi.

Ticaret Bakanlığında açıkta bulunan ticaret müfettişliğine Fatih Masatlı'nın ataması yapıldı.

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğünde açıkta bulunan Yönetim Kurulu üyeliklerine Bilal Durdalı, Ersan Aslan, Sıtkı Varlı atanırken, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğünde açıkta bulunan Yönetim Kurulu üyeliğine Necdet Sümbül getirildi.

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığında açık bulunan İSEDAK ve Uluslararası Kalkınma İşbirliği Genel Müdürlüğünde Mehmet Metin Eker, Genel Müdür Yardımcılığında Ertan Tosun görevlendirildi.

GÖREVDEN ALMALAR VE YERİNE ATAMALAR

Kararlar kapsamında, Kıyı Emniyeti Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyeleri Bedri Olcay Özgürce ve Hakan Vural görevlerinden alındı. Özgürce'nin yerine Mustafa Bankaoğlu atanırken, Vural'ın "Yönetim Kurulu Üyeliği" görevini Durmuş Ünüvar'ın sürdürmesi kararlaştırıldı.

Tarım ve Orman Bakanlığı 1. Bölge Müdürü Osman Demirel de görevinden alındı. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 39 yorum
imamoğluna bak da biraz ders al kimi nereye atadığına biraz liyakat öğrenin hayvanat bahçesi müdürünü mesela ulaştırma bakanı olmuyor işiniz gücünüz ülkeyi bölmek batırmak liyakat arayın sadakat değil lise mezunu insanlar ülkeyi yönetirse böyle olur ne demişler öyle saça böyle tarak ha birde yurtdışından getirilen telefon için alınan vergi az olmuş 10 bin tl yapaydınız allah topunuzun belasını versin inşallah halk için sakına iyi bişey yapmayın
İmamoğlu kim ya show peşinde adam. hdp ile işbirliği yapan adamı övüp durma
masum sivil çocuk kadın demeden bombaları patlatan insanları katleden DEVLET DÜŞMANI VATAN HAYİN terör örgütünün siyasi temsilcisi Selahaddin Demirtaş'ın çizgisini beğenen Belediye başkanı sanırım kastettigin
amaç ülke yönetmek değil, batırmak için çalışıyor.
@stroystart senin beğendiklerin apoya avukat tahsis etmedimi aponun mektubunu sırf 3-5 oy için okutmadımı millete. Senin partin apo ile iş birliği yapıyor dahadı varmı
Az bekleyin, ortaya ne çıkacak ona bakalım. eskiden de en iyi konuşanlar chp deydi ama ortaya iş çıkmaz herkes cebini doldurma ve sınıfsal ayrım peşindeydi. (örnek İBB tesisleri) eleştirirken bile hep konuşuyorlar iş ortalık çöp dağları ile kaplı ve çeşmede su yoktu. 25 yıl işi hakkıyla yapanlar bugün liyakatsızlar demek komik te satın alan çok maalesef. Levent sapağındaki metobüs kalabalığına kavimler göçü diye dalga geçenler yine sizlersiniz ama çözümü de göreceğiz hadi bakalım.
@stroystart Şu 15 temmuzun fetö destekçisi,Demirtaş(7 ekimde 52 kişinin katili) aşığı imamoğlumu.paçayı görmeden dereyi sıvamayın.
şişirilmiş balon.yakında söner.fetönün dediklerini yapmayınca Baykal kasedi gibi bunada bir kaset yapar fetö
@flunkua pkk ile haburda megri megri oynayan, osloda herşey veren ve valilere dokunmayın diyen, fetöye gel bitsin bu hasretlik hoca efendi diyen, ist seçiminde aponun mektubunu yayınlatıp imralıya akraba dışı ziyarete izin veren akp'nin erdoğanından mı bahsediyorsun!!! Bilgin olsun mahkumlara akraba dışı ziyaret yasaktır anca bakanlık veya tek adam izin verirse ziyaret gerçekleşebilir. Yani erdoğanın bakanın haberi olmadan oldu YALANINA sığınma.
Erdoğan, bozdağ ve eker soyisimleri ilgimi çekti atamalarda hayırlısı ...
agam is basın da
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler