Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mahir Ünal’ın kızının nikah törenine katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte Mahir Ünal’ın kızı Elif Sena Ünal ile Ali Yavuz Sayım’ın nikah törenine katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mahir Ünal’ın kızının nikah törenine katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilen Mevlid-i Nebi açılış programının ardından eşi Emine Erdoğan ile birlikte AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal’ın kızı Elif Sena Ünal ile Ali Yavuz Sayım’ın nikah törenine katıldı.

Erdoğan, burada AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ile Şule Özdin Ünal'ın kızı Elif Sena ile Ali Yavuz'un nikahında şahitlik yaptı.

Çifte mutluluk dileyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, evlilik cüzdanını geline takdim etti.

Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen törene Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanı sıra kabineden çok sayıda bakan, milletvekilleri ve davetliler katıldı. (İHA)

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mahir Ünal’ın kızının nikah törenine katıldı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
mahir ûnalda kim. herhangi bir vatandasin nikah torenine gidilseymis daha sevap olurdu. hiç olmazsa garibana bir külçe altin takilirdi.
Hiç bir devlet adamının gariban düğününe katıldığını görmedim nerede ensesi kalın veya kendi adamları var ise ona katılıyorlar.birde o düğüne devlet erkanı gelecek diye saatler öncesinden kapanan yollar kilitlenen trafik de cabası.....yazık
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler