Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 11 milyon fidan kampanyasına destek çağrısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yeşil bir Türkiye için" 81 ilde 11 milyon fidanın toprakla buluşturulması dolayısıyla vatandaşlardan destek beklediklerini belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 11 milyon fidan kampanyasına destek çağrısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabından, "#11milyonfidan" etiketiyle yaptığı paylaşımda, Milli Ağaçlandırma Günü ilan edilen 11 Kasım'da, 81 ilde 2023 noktada 11 milyon fidanın toprakla buluşturulacağını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ağaç ve orman sevgisini yaygınlaştırmak, evlatlarımıza daha yeşil bir Türkiye miras bırakmak için tüm vatandaşlarımızın güçlü desteklerini bekliyoruz." ifadesine yer verdi.

(AA)

Okuyucu Yorumları 33 yorum
Emin olun destek olmayi cok istiyorum ama o fidan ihalelerinin fahis bir fiyatla yandas birilerine ihale edilmis olma ihtimali kafami delik desik ediyor. Belki oyle degildir ama daha once yapildi. Ne yapayim. Guvenemiyorum.
aynen oyle
Her yeri beton yapın,zeytin ağaçlarını kesin,yeşil tüm alanları bitirin sonra yeşillendirme kampanyası yapın.Ne yaptığınız belli değil.
Osmanlı mirası Türkiye de okuma yazma oranı sadece %7 dir ve buna sadece erkekler dahildir.. Lütfen siyasi gündemi değiştirmek için ülke gerçeklerini saptırmayın !
ispat davet ediyorum.bu dediklerini.
Bu konuyla ne alakası var
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler