HABER

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Bakan Nebati, Bakan Kurum ve Bakan Bozdağ'dan Bakan Soylu'ya ziyaret

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu bakanlık makamında ziyaret etti. Oktay ve Nebati, söz konusu ziyarete ilişkin sosyal medya hesaplarından paylaşım yaptı. Öte yandan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ve Adalet Bakanı da Bakan Soylu'yu ziyaret ederek ziyaretle ilgili paylaşımda bulundu.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Bakan Nebati, Bakan Kurum ve Bakan Bozdağ'dan Bakan Soylu'ya ziyaret

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

c5d46b4f00d1ce8233eb5c89cc3425fe

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Bakan Soylu'yu ziyaretinde çekilen fotoğrafları Twitter hesabından paylaşarak, "Ülkemizin huzur ve güvenliği için başarılı çalışmalar gerçekleştiren İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret ettik" ifadelerini kullandı.

d0917cac822fd44762048d67ac040508

"DEĞERLİ KABİNE ARKADAŞIMA ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM"

Bakan Soylu'yu ziyaret edenler arasında Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati de yer aldı. Bakan Nebati, ziyaretle ilgili Twitter'dan, "İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret ettik. Kalbi vatan aşkıyla çarpan, tecrübesi ve azmiyle ülkemizin yarınlara güvenli yolculuğunda pay sahiplerinden olan değerli kabine arkadaşıma çalışmalarında başarılar dilerim" paylaşımında bulundu.

acb8e99344bc3a889cc5b8e8084bc2c3

BAKAN BOZDAĞ VE BAKAN KURUM'DAN DA ZİYARET

Bakan Soylu'yu ziyaret eden Bakan Kurum, ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:

"Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, milletimizi yasa boğan her afette gece gündüz birlikte çalıştığımız, her acıda milletimize birlikte omuz verdiğimiz, vatanımızın huzuru için terör ve ihanet odaklarıyla mücadele eden İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'yu ziyaret ettik."

FSFz6rSWUAILnbO

İçişleri Bakanı Soylu da ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından, "Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Sayın Murat Kurum Beyefendi'ye Bakanlığımıza ziyareti ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde millete hizmet yolunda yol arkadaşlığı için şükranlarımı sunuyorum." paylaşımında bulundu.

Öte yandan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ da Bakan Soylu'yu ziyaretine ilişkin yaptığı açıklamada "İçişleri Bakanımız değerli kardeşim Süleyman Soylu’yu ziyaret ettim. Ev sahipliği ve misafirperverliği için değerli bakanıma teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

FSGEyf0X0AItl4P


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler