HABER

"Cumhurbaşkanımızın Trabzon'a gösterdiği teveccüh bizleri gururlandırdı"

Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Metin Kara: - "(Kabinede Trabzonlu 4 bakanın yer alması) Sayın Cumhurbaşkanımızın Trabzon'a gösterdiği teveccüh bizleri gururlandırmış ve mutlu etmiştir. Sürekli söylediğimiz gibi Trabzon Türkiye'nin T'sidir. Bakanlarımıza, esnaf ve sanatkar camiası olarak yeni görevlerinde başarılar diliyoruz"

Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk kabinesinde görev yapacak 4 bakanın Trabzonlu olduğunu belirterek, "Sayın Cumhurbaşkanımızın Trabzon'a gösterdiği teveccüh bizleri gururlandırmış ve mutlu etmiştir. Sürekli söylediğimiz gibi Trabzon Türkiye'nin T'sidir. Bakanlarımıza, esnaf ve sanatkar camiası olarak yeni görevlerinde başarılar diliyoruz." ifadesini kullandı.

Kara, yaptığı yazılı açıklamada, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turan ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın Trabzonlu olduğuna işaret etti.

"Sayın Cumhurbaşkanımızın Trabzon'a gösterdiği teveccüh bizleri gururlandırmış ve mutlu etmiştir." ifadesini kullanan Kara, şunları kaydetti:

"Sürekli söylediğimiz gibi Trabzon Türkiye'nin T'sidir. Bakanlarımıza, esnaf ve sanatkar camiası olarak yeni görevlerinde başarılar diliyoruz. Trabzonumuz ve Türkiyemizi ileriye taşıyacak çalışmalarına devam edeceklerine inanıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımıza da Trabzon'a yaşattığı bu gurur için bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Esnaf ve sanatkarlar olarak yeni kabineden bir an önce reformlara başlanmasını bekliyoruz. Piyasayı rahatlatacak çalışmaları yapacaklarına inanıyoruz. Biz de bugüne kadar olduğu gibi esnaf ve sanatkarlar olarak ülkemiz ve milletimiz için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Yeni sistemin ve yeni kabinenin milletimiz ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön