Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'dan Soçi değerlendirmesi

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Rusya ile Suriye konusunda varılan anlaşmayla ilgili yaptığı açıklamada, "Terör koridoruna ve ayrılıkçı siyasete bir darbe daha vuruldu. Suriye'nin toprak bütünlüğü güçlendi. Mültecilerin geri dönüşü için önemli bir adım atıldı. Türkiye sahada ve masada güçlü olmaya devam edecek" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'dan Soçi değerlendirmesi

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Rusya ile Suriye konusunda varılan 10 maddelik 'Güvenli Bölge' mutabakatına ilişkin Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

İki ülke arasında varılan anlaşmayla terör koridoruna ve ayrılıkçı siyasete darbe vurulduğunu belirten Kalın, "Suriye'nin toprak bütünlüğü güçlendi, Mültecilerin geri dönüşü için önemli bir adım atıldı. Türkiye sahada ve masada güçlü olmaya devam edecek." ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
BU ANLAŞMAYI ESAD İLE YAPSA İDİNİZ AMENNA...CAHİL CUHELA İŞLERİ BIRAKIN KARDEŞİM YAHU...BIRAKIN SURİYEYİ KARDEŞİM RUSYAYI ,TÜRKİYE ÇİN İLE SAVAŞMAYI GÖZE ALIYORSA BEKLESİN SURİYE TOPRAKLARINDA.ADAMI DELİRTMEYİN...ERDOĞAN ETRAFINDAKİ MOSSADIN KONTROLÜNDEKİ,MASONLARIN KONTROLÜNDEN HEMEN ÇIKMALI ARTIK...SURİYE ULUSAL BİR DEVLETTİR DÜNYADA DİKKAT..
suriyenin toprak bütünlüğü sağlandı ise ne işimiz var orada.suriyeyi bırakın 18 adamızı alın.
valla da billahi de ben hiç birşey anlamadım. sonuç ne olacak ne değişecek. sanki Türkiye'yi oyalama politikası gibi geldi. Türkiye gümbür gümbür suriyede güvenli bölge de ilerliyor du . ne oldu da birden ateşkes yaptık..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler