HABER

Cumhurbaşkanlığına aday olacak mı? Mansur Yavaş'tan çarpıcı açıklama

Habertürk'te Fatih Altaylı'nın sorularını yanıtlayan Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, "Cumhurbaşkanlığına aday olacak mısınız?" sorusunu yanıtladı. Yavaş açıklamasında, "Genel Başkan'ın iradesi dışında bir şey yapmam. Günü geldiğinde karar verilir." ifadelerini kullandı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş Habertürk'te Fatih Altaylı'nın sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusundaki soruyu cevaplayan Yavaş şu ifadeleri kullandı:

"GÜNÜ GELDİĞİNDE KARAR VERİLİR"

"Başkanlık sisteminin yürümediğini herkes biliyor. Sistem değişirse cumhurbaşkanının önemi kalmayacak. Genel Başkan'ın iradesi dışında bir şey yapmam. Günü geldiğinde karar verilir. Zaten ortada seçim yok. Ben mümkünse Ankara'nın yüzde yüzünü memnun etmeye odaklandım."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
CHP İYİ HDP ittifakının neden bir türlü Cumhurbaşkanı Adayı açıklayamamasınin sebebini CHP li Hatay Belediye Başkanı Sayın Lütfü Savaş " Millet İttifakının Cumhurbaşkanı Adayı ULUSLARARASI KARAR Vericilerin İşaret Ettiği Bir İsim Olacaktır" diyerek açıklamıştı.. Uluslararası Karar Vericiler İşaret etmedikçe, Ne Kılıçdaroğlu ne İmamoğlu ne Akşener ne Mansur Yavaş nede bir başkası Adaylık Açıklayamaz.. Allah Bu Mileti Bu Zihniyetin eline düşürmesin..
Sen ne kadar akıllısın böyle
Amiiiiiiiiiinnnnnnn kardeş
Çok biliyon
@tatilbanayakisiyoo_777 ALLAH sizleride akp lilere secde etmekten alıkoymasın.
@tatilbanayakisiyoo_777 Her çıkışın bir inişi vardır karrrdeşşş. PKK lılar ile organizasyon yapanları, feto ile gezenleri millet unutmadı. Gördüğümüze mi inanalım senin gibi sallamasyonculara mı ?
@tatilbanayakisiyoo_777 maaşlarınıza zam geldi heralde, bu aralar internette baya bir aktifsiniz!
@tatilbanayakisiyoo_777 secde sadece Allah a ederiz sizin gibi kullara değil
@tatilbanayakisiyoo_777 ama sen bilmiYORsun
Boş ve ezberlenmiş sözler. Beyin vücudu terk etmiş. Şimdiden aday açıklanırsa senin gibiler ifitra ve yalanlarla o adayı yıpratacağı için açıklanmıyor. Allah bizi senin gibilerden kurtarsın inşallah
Bir Atatürkçü olarak sizi o koltukta görmek ten çok çok memnun olurum
Yani aday olacak.
Geri Dön