Cumhuriyet Savcısı Osman Çabuk, Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti

Afyonkarahisar Cumhuriyet Savcısı Osman Çabuk, Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Emekli Albay Murat Diker’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.Afyonkarahisar Cumhuriyet Savcısı Osman Çabuk, Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Emekli Albay Murat Diker’i ziyaret ederek “hayırlı olsun” dileklerini iletti.

Cumhuriyet Savcısı Osman Çabuk, Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti

Afyonkarahisar Cumhuriyet Savcısı Osman Çabuk, Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Emekli Albay Murat Diker’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.
Afyonkarahisar Cumhuriyet Savcısı Osman Çabuk, Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Emekli Albay Murat Diker’i ziyaret ederek “hayırlı olsun” dileklerini iletti. Savcı Çabuk, Emekli Albay Murat Diker’in Afyonkarahisar’da görev yaptığı sırada başarılı çalışmalara imza attığını, bu başarılarının Afyon Eğitim Vakfı’nda da devam edeceğine inandığını belirtti.
Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Emekli Albay Murat Diker de vatan için askerliğin de eğitimin de son derece önemli olduğunu hatırlatarak, “Türk Silahlı Kuvvetleri’nin şanlı üniformasını gururla taşıdım. Emekli olduktan sonra bir kenara çekilmekten ise ülkem için çalışmaya devam ediyorum. Eğitim ve kültür ordumuzun bir mensubu olarak hizmet ediyorum” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler