Cüneyt Özdemir ve Gülşen Bubikoğlu arasındaki bağı çok az kişi biliyor

Yeşilçam'ın güzel oyuncularında Gülşen Bubikoğlu'nun Türkiye'nin en çok tanınan gazetecilerinden olan Cüneyt Özdemir arasındaki akrabalık bağını çok az kişi biliyor.

Cüneyt Özdemir'in 2011 yılında evlendiği Zeynep İnanoğlu, Yeşilçam'ın efsane ismi Gülşen Bübikoğlu'nun hem de Türkiye’nin en meşhur yapımcısı Türker İnanoğlu'nun kızı.

ZEYNEP İNANOĞLU KİMDİR?

28 Aralık 1977 doğan Zeynep İnanoğlu, gazeteci Cüneyt Özdemir ile 2011 yılında evlendi, Ali Mavi Özdemir adında bir çocukları var. Ancak Zeynep İnanoğlu sadece bundan ibaret değil.

cuneyt-ozdemirin-esi-zeynep-inanoglu-kimdir-gulsen-bubikoglunun-kizi-5pngvMwzSh8x

Zeynep İnanoğlu'nun sahip olduğu kariyer herkesi şaşkına çeviriyor. Türker İnanoğlu ile Gülşen Bubikoğlu'nun kızı Zeynep İnanoğlu 1977 yılında dünyaya geldi. Koç Lisesi'ni birincilikle bitirdikten sonra 1999'da Harvard Üniversitesi'nden Elektrik Elektronik Mühendisi olarak mezun oldu.

İşte ünlülerin pek bilinmeyen akrabalık bağları...

Akraba olan ünlü isimler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
sanat camiası da kendi içinde üremiş yani. dışardan pek oyuncu alıp vermemişler. buban dayın amcan varsa yola devam demişler.
Vay başıma gelenler şok oldum...
Türker inannoğlu tam açgözlü adam ya, türkiyenin döneminde en güzel iki kadınından çocuğu varmış helal olsun imrendim adama ????
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler