D-100 kenarında hurdacılar fark etti! Hayatlarının şokunu yaşadılar

Düzce D-100 Karayolu Bakacak mevkisinde yol kenarında hurda toplayanlar tarafından bulunan valizin içerisinde, cinsiyeti ve kimliği belli olmayan bir ceset bulundu.

D-100 kenarında hurdacılar fark etti! Hayatlarının şokunu yaşadılar

Olay, sabah saatlerinde D-100 Karayolu Bolu Dağı Bakacak mevkisinde meydana geldi. D-100 Karayolu üzerinde yoldan geçenlerin attıkları hurda ve atıkları toplayan iki kişi, yolun alt kesiminde bir valize rastladı. Valizi almak isteyen şahıslar içerisinde ceset olduğunu görünce hemen polis ekiplerine haber verdiler. Olay yerine gelen jandarma ve polis ekipleri ilk önce çevre güvenliğini aldılar. Valiz içerisindeki cesedin cinsiyeti ve kimlik tespiti için ekipler geniş çaplı inceleme başlattı.

AW618972_03

AW618972_01

Kaynak: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Kader Mahkumları yapmıştır
ülke bitik malesef
Bunları geçin. Bu tanzim satış yerleri yapılan sözde değişiklikler, tüm ülkede insanların yediği kazıkların milyonda biri bile değil. İlla birşeyler yapmak istiyorsanız, hal mafyasını, hal kurnazlarını ortadan kaldırın. Çiftçinin ürününü, vergi, rüsum, gibi dümenler ile donuna kadar soymadan; bizzat hallerde, marketlere veya pazarcılara kendilerinin satmalarını sağlayın. Ha sonra, başkası yapınca kominist, siz yapınca yenilik oluyor öylemi? Kurnaz şeytanlar.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler